Zamiatarka KG 770

Zamiatarka KG 770 do bezpyłowego oczyszczania większych powierzchni takich jak podwórka, podjazdy, ścieżki, magazyny, hale czy parkingi. Wyposażona w liczne, praktyczne dodatki. Skuteczna praca przy krawężnikach i ścianach. Wyjątkowo trwałe włosie szczotek.

Producent:STIHL
Numer produktu:48600194706
2299,00
Duża ilość
 • Najtańsza forma dostawy: Odbiór osobisty - 0,00 zł
 • Przewidywany czas wysyłki: Jeszcze dziś!
Zapytaj o produkt
Oblicz ratęOblicz ratę w Credit Agricole

Opis produktu

ZAMIATARKA KG 770:
 • Zamiatarka STIHL KG 770 jest przeznaczona do zastosowań profesjonalnych do powierzchni 1.500 m².
 • Dzięki systemowi zamiatania MultiClean można usunąć różne rodzaje zabrudzeń czy odpadów, a nawet puszki po napojach.
 • Zamiatarka STIHL KG 770 została wyposażona w dodatkowy walec zamiatający, boczne szczotki i uchwyty dzięki któremu usuną nawet najdrobniejszy kurz oraz pozwalają na pracę przy krawężnikach i ścianach.
 • Duży pojemny zbiornik (50 l).
 
Bezpyłowe zamiatanie zamiatarką STIHL KG 770
 
Regularnie zamiatasz podwórko, podjazdy lub ścieżki na swojej posesji? Odpowiadasz za czystość magazynów, hal lub parkingów w użytku komercyjnym? W takim razie zamiatarki firmy STIHL będą właśnie dla Ciebie. Odkryj możliwości tych przydatnych urządzeń w swoim codziennym życiu.

Zamiatarka STIHL KG 770 jest idealna do usuwania zabrudzeń z większych powierzchni. Wyposażona w system STIHL MultiClean Plus może zamiatać bez kurzu w pomieszczeniach i na zewnątrz zbierając wszelkiego rodzaju zabrudzenia przy szerokości zamiatania 77 cm. Dzięki ergonomicznemu, regulowanemu uchwytowi do prowadzenia urządzenie STIHL KG 770 można prowadzić w sposób nie obciążający stawów i praktycznie bez wysiłku. Nawet podczas cofania szczotki tarczowe obracają się do wewnątrz, dzięki czemu brud nie jest wyrzucany na zewnątrz.
 
Zamiatarka STIHL KG 770 jest wyposażona w liczne praktyczne dodatki, takie jak walec zamiatający, boczne szczotki i uchwyty, dzięki którym usuwany jest nawet najdrobniejszy kurz. Pozwalają one także na skuteczną pracę przy krawężnikach i ścianach. Włosie szczotki jest odporne na ścieranie i bardzo trwałe. W zamiatarce STIHL KG 770 uchwyt do prowadzenia można łatwo zdemontować co ułatwia przechowywanie czy transport urządzenia.
 
Jeśli potrzebujesz więcej informacji o produktach marki STIHL skontaktuj się z naszym punktem STIHL Tarnowskie Góry lub STIHL Koziegłowy (woj. śląskie).
 

DANE TECHNICZNE:


WYPOSAŻENIE SERYJNE:
 • STIHL MultiClean PLUS
  System zamiatania STIHL MultiClean PLUS jest stosowany w zamiatarkach STIHL KG 770 i KGA 770, dzięki dodatkowemu walcowi zamiatającemu pozwala usunąć nawet najdrobniejszy kurz. Dwie szczotki talerzowe zbierają odpady i kierują je bezpośrednio do pojemnego zbiornika. Boczne szczotki i uchwyty gwarantują bezproblemowe usunięcie brudu zalegającego przy ścianach czy krawężnikach.
 • Szeroki zakres zastosowań zamiatarki
  Centralna regulacja wysokości zapewnia dopasowanie zamiatarek do różnych podłoży. Boczne szczotki i uchwyty gwarantują bezproblemowe usunięcie brudu zalegającego przy ścianach czy krawędziach.
 • Trwałe materiały
  I zamiatają, zamiatają, zamiatają...Zamiatarki STIHL wytwarzane są z trwałych i wytrzymałych materiałów, aby spełnić najwyższe normy jakości firmy STIHL. Przekładnia nie wymaga częstych zabiegów konserwacyjnych, a w modelach STIHL KG 770 i KGA 770 chroni ją dodatkowa osłona.
 • Duży pojemnik
  Pojemnik o pokaźnych rozmiarach jest w stanie pomieścić sporo zebranych odpadów, ale zajmuje niewiele miejsca.
 • Zamiatanie bezpyłowe
  Podczas pracy nie kurzy się! Listwa uszczelniająca i dwa piankowe filtry powietrza w modelach STIHL KG 770 i KGA 770 zatrzymują nawet najdrobniejsze zabrudzenia.
 • Filtry powietrza
  W porównaniu do innych systemów filtrów, filtry powietrza stosowane w zamiatarkach zatrzymują nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia. Podwójny filtr można łatwo wyciągnąć i wyczyścić.
 • Boczne szczotki i uchwyty
  Pozwalają na zbieranie odpadów przy ścianach czy krawężnikach. Ułatwia to dotarcie do trudno dostępnych miejsc.
 • Ergonomiczny uchwyt
  Dzięki odpowiednio wyprofilowanemu uchwytowi praca zamiatarką jest bardzo komfortowa i ergonomiczna. Możliwość zmiany położenia uchwytu pozwala na optymalne dopasowanie zamiatarki do użytkownika. Możliwość przechowywania w pionie ułatwia przechowywanie i transport.

 
Najwyższej jakości urządzenia Stihl - sklep internetowy Dom-Ogród-Las. 

Dodaj swoją opinię

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej informacji o cookies i polityce prywatności tutaj

Zamknij