Kosiarki ogrodowe STIHL

Kosiarki ogrodowe przydają się do pracy wokół domu, ale także przed instytucją, firmą, zakładem pracy. Stosowane są wszędzie tam, gdzie rośnie trawa, której funkcją jest m.in. poprawienie estetyki terenu. W naszym sklepie online znajdziesz kosiarki ogrodowe cenionej marki Stihl, której produkty wyróżniają się wysoką jakością. Stawiają na nią osoby koszące trawniki zarówno regularnie, jak i okolicznościowo. Kosiarki Stihl są łatwe w obsłudze, bezpieczne i wygodne w użytkowaniu. Możesz stosować je dopasowując sprzęt do konkretnej wielkości trawnika, niezależnie od tego jakie warunki atmosferyczne panują. Oferowane kosiarki ogrodowe, podobnie jak inne narzędzia do pracy w lesie i ogrodzie, pomogą uzyskać pożądany efekt nawet niewielkim nakładem sił fizycznych! 

Kosiarki ogrodowe w sklepie internetowym 

Nasz sklep internetowy współpracujący z marką Stihl dostarcza kosiarki: 

  • akumulatorowe, 
  • spalinowe, 
  • elektryczne. 

Kosiarki akumulatorowe producenta Stihl są lekkie i napędzane m.in. akumulatorem litowo-jonowym o dużej wydajności. Cechują się regulowaną wysokością koszenia, a dzięki składanemu uchwytowi, można je łatwo przetransportować. Kosiarki akumulatorowe są ekonomiczne i wybierane najczęściej do koszenia niewielkich trawników, zbierania trawy oraz mulczowania. Ogrodowe kosiarki spalinowe przeznaczone są z kolei do trawników o średniej wielkości. Uwzględniają też funkcję mulczowania. Marka Stihl dostarcza m.in. urządzenia z silnikiem OHV, które sprawdzą się również przy koszeniu trawy wokół krzewów i drzew. Trzecią grupą produktów są kompaktowe kosiarki elektryczne o prostej, ale solidnej konstrukcji. Są wyposażone m.in. w zintegrowany zaczep przewodu elektrycznego, koła z bieżnikiem oraz składany kosz na trawę ze wskaźnikiem stopnia zapełnienia. 

Wśród różnych dostępnych artykułów, proponujemy również akcesoria do kosiarek. Wśród nich znajdują się: 

  • koła pasmowe linowe, 
  • zestaw tnący, 
  • osłona obudowy filtra, 
  • akumulator, 
  • zestaw do mulczowania, 
  • pompa ssąca, 
  • ładowarka. 

Co jeszcze znajdziesz w sklepie dom-ogrod-las? 

Dom-ogrod-las to przestrzeń internetowa z bogatym asortymentem produktów, które przydadzą się podczas różnych prac nie tylko w ogrodzie czy w lesie, ale też w stolarni i warsztacie garażowym. Oferujemy również chemię budowlaną i odzież roboczo-ochronną. W najwygodniejszej formie zakupów (online) możesz szybko skompletować potrzebne rzeczy i rozpocząć prace przy postawieniu na jakość, bezpieczeństwo i komfort działania. Korzystając z marki Stihl, otrzymujesz wieloletnią gwarancję jakości!

Nieodłącznym elementem zakupu urządzenia jest fachowe doradztwo dlatego też polecamy nasz serwis Stihl.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej informacji o cookies i polityce prywatności tutaj

Zamknij