Pilarki elektryczne Stihl

Chcesz zamówić pilarki elektryczne, które mają doskonałą ergonomię i są bezpieczne w użytkowaniu? Każda piła elektryczna Stihl to nowoczesne urządzenie, przeznaczone m.in. do prac w ogrodzie wokół domu. Pilarki elektryczne sprawdzają się też jako narzędzia do pracy w lesie. W zależności od potrzeb i oczekiwań, możesz znaleźć odpowiedni model i zamówić go bez wychodzenia z domu. Profesjonalne pilarki Stihl są wyposażone w wysokiej jakości elementy i systemy, takie jak na przykład: boczny napinacz piły łańcuchowej, Hamulec QuickStop Super (Q) i korek zbiornika oleju. Sklep internetowy z produktami Stihl umożliwia wygodne, bezpieczne i sprawne zakupy z szybką dostawą pod wskazany adres. 

Pilarki elektryczne marki Stihl 

Hamulec QuickStop Stoper (Q) to dodatkowy system, który zwiększa bezpieczeństwo podczas pracy. Pilarka elektryczna zostaje zatrzymana również wtedy, kiedy zwolni się tylny uchwyt pilarki. W efekcie zatrzymanie piły łańcuchowej następuje w bardzo szybkim czasie. Bezpieczeństwo dotyczy zarówno uruchomienia pilarki, jak i jej użytkowania czy przenoszenia, a także krótkich przerw w pracy. Wspomniany korek zbiornika oleju to opatentowane narzędzie, wpływające na szybkie otwieranie i zamykanie zbiornika, bez użycia siły. Poza tym pilarki elektryczne Stihl: 

  • wyłączają się w sytuacji zagrożenia przegrzaniem,
  • mają komfortowy uchwyt, który tłumi część wibracji powstających przy pracy, 
  • posiadają system Stihl Ematic, który umożliwia znaczną redukcję zużycia oleju smarującego, 
  • wyposażone zostały w uchwyt przeciwrozłączeniowy, chroniący przed przypadkowym rozłączeniem zasilania lub nieumyślnym pociągnięciem.

Wymienione cechy pilarek Stihl są inne dla poszczególnych modeli - zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami produktów, w których znajdują się wszystkie potrzebne informacje o funkcjach konkretnego narzędzia. Oferta Stihl przeznaczone jest zarówno dla hobbystów, jak i zawodowych pracowników. 

 

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej informacji o cookies i polityce prywatności tutaj

Zamknij