Roboty iMOW®

Te inteligentne urządzenia samodzielnie koszą, omijają przeszkody, pokonują lekkie wzniesienia a po wyczerpaniu baterii same wracają do stacji ładującej. Wiele ustawień (modele C) można wykonać za pomocą aplikacji na smartfonie lub tablecie. Robot koszący iMOW® zadba o doskonale wypielęgnowany trawnik.
Marzysz o idealnym trawniku przez cały rok? Chciałbyś spędzić więcej czasu na cieszeniu się swoim ogrodem? Robot koszący iMOW  ułatwi Twoje życie i pozwoli Ci się odprężyć w Twoim ogrodzie. iMow STIHL nie tylko kosi trawnik. Po zaprogramowaniu dba o Twój trawnik jak absolutny perfekcjonista: wykorzystuje optymalne ścieżki koszenia, zapewniając równomierne i konsekwentne cięcie trawnika na całej powierzchni.
Automatyczne kosiarki firmy STIHL są niezwykle wszechstronne i radzą sobie z najtrudniejszymi trawnikami.  Jeśli w Twoim ogrodzie są drzewa, sprzęt do zabawy, meble ogrodowe czy basen, nie martw się - iMOW nie będzie miał żadnych problemów z nawigacją przy tych obiektach. Wbudowane czujniki  bezpiecznie reagują na poruszające się i statyczne obiekty. iMow inteligentnie je ominie.
Wzniesienia w Twoim ogrodzie też nie są przeszkodą. iMow bez problemu pokonuje zbocze o nachyleniu 40%, a np. model RMI 632 P może jechać nieco bardziej stromo do 45%.
 
Instalacja kosiarki automatycznej jest bardzo prosta. Ale nie musisz tego robić sam. Nasze wsparcie jako lokalnego dealera STIHL iMOW nie ma sobie równych. Nie tylko przyjedziemy do Twojego domu. Stworzymy niestandardowy plan i zajmiemy się instalacją za Ciebie. Mamy dedykowanego członka zespołu, który jest dostępny, aby pomóc Ci w razie jakichkolwiek pytań dotyczących obsługi posprzedażowej, które możesz mieć w przyszłości.
 
Jako Autoryzowany Dealer STIHL iMOW oferujemy różnorodne pakiety, które obejmują szereg usług, w tym profesjonalną instalację, aktualizację oprogramowania, coroczny serwis, a nawet przechowywanie w okresie zimowym.

Chcesz wiedzieć, który model iMow najlepiej nadaje się do Twoich wyzwań? Zapoznaj się ze szczegółami na naszej stronie internetowej lub skontaktuj się z naszym punktem.
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej informacji o cookies i polityce prywatności tutaj

Zamknij