STARFIX

Starfix to polski producent kołków, z prawie 30-letnim doświadczeniem w branży. Firma funkcjonowała wcześniej pod nazwą Amex. W naszym sklepie internetowym dom-ogrod-las znajdziesz wysokiej jakości kołki - w tym m.in. z wkrętem na klucz i hakiem oczkowym. Oferujemy również komplety - kołki do mocowania toalety lub umywalki. Sprawdź dostępny asortyment i wybierz najlepsze akcesoria przydatne podczas remontów.

Renomowane kołki firmy Starfix


Kołki rozporowe w sklepie dom-ogrod-las to serie:

  • KAXK,
  • KAXN,
  • KAXDN,
  • KSMXN,
  • KAXDN..T,
  • KUN
  • KUN...T 

Bogaty asortyment firmy Starfix cechuje się łatwym dopasowaniem kołków do stosowanych powszechnie podłoży - np. betonu, cegły, gazobetonu. Przykładowe kołki KAXN to kołki z czterostronną strefą rozporu do montażu ramowego lub tradycyjnego z wkrętem do drewna z łbem sześciokątnym. Sprzedajemy je w opakowaniach po 100 lub 200 sztuk, w plastikowych pudełkach. Do podłoży murowych przygotowano szczególnie kołek KUN z wkrętem, który zamontować trzeba przy pomocy elektronarzędzi. W sprzedaży kupisz też komplet- koszulkę kołka wraz ze stalowym wkrętem.

Wszystkie serie kołków Starfix zostały przebadane i spełniają obowiązujące, europejskie standardy. Poliamidowe koszulki ułatwiają montaż i zwiększają skuteczność kotwienia. Zmiany zachodzące w poszczególnych modelach są wynikiem panujących trendów w technice montażu i optymalizowania wykonywanej pracy. Kołki firmy Starfix, pamiętanej również jako Amex, mają bardzo dobrą wytrzymałość - to właśnie wyróżnia je wśród innych, standardowych rozwiązań. Znana i ceniona jakość produktów Starfix sprawia, że ich popularność rośnie. Wykorzystywane są obecnie zarówno przez zawodowców, jak i majsterkowiczów-hobbystów. Kołki i wkręty Starfix to profesjonalizm, bezpieczeństwo, skuteczność i komfort działania. 

Narzędzia online dom-ogrod-las


Nasz sklep internetowy oferuje narzędzia do pracy w lesie, ogrodzie, domu, stolarni, warsztacie garażowym i innych miejscach. Szeroka oferta produktów umożliwia szybkie znalezienie potrzebnego i przede wszystkim sprawdzonego sprzętu. Dostępne artykuły to też ubrania ochronne i robocze. Spodnie i kurtki zawierają odblaskowe elementy i zaprojektowane zostały w taki sposób, by chronić przed zimnem, deszczem oraz innymi czynnikami zewnętrznymi. Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty. W przypadku pytań lub wątpliwości, skontaktuj się z nami!

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie