Do darmowej dostawy brakuje
502 270 829pn - pt: 8:00 - 16: 00, sob: 8:00 - 13:00
Autoryzowany dealer StihlAutoryzowany dealer Stihl
Serwis
Szukaj
UlubioneKontoKoszyk
Kategorie produktów

Opryskiwacz spalinowy SR 450

Opryskiwacz spalinowy SR 450. Komfortowy, o dużym zasięgu oprysku. Łatwy w obsłudze. Z pojemnym zbiornikiem. Szybkie uruchamianie urządzenia. Wyposażony w praktyczny mechanizm do przezbrojenia 2w1 umożliwia wykonywanie zarówno oprysków jak i rozpylanie granulatów.

Cena internetowa
Dostępność:Duża ilość
Oblicz ratę w Credit AgricoleOblicz ratę
Zapytaj o produkt
Producent:STIHL
Numer produktu:42440112641
Wyślemy:18 lipca 2024
14 dni na zwrot
Koszt dostawy
Bezpieczne zakupy

Opis produktu

OPRYSKIWACZ SPALINOWY SR 450:
 • Komfortowy opryskiwacz o dużym zasięgu oprysku.
 • Łatwy w obsłudze.
 • Z pojemnym zbiornikiem.
 • Szybkie uruchamianie urządzenia.
 • Model wyposażony w praktyczny mechanizm do przezbrojenia 2w1, który umożliwia wykonywanie zarówno oprysków jak i rozpylanie granulatu.

Opryskiwacz plecakowy SR 450 to uniwersalne urządzenie o dużym zasięgu oprysku przeznaczone do oprysków, rozprowadzania nawozu lub innych preparatów przeciwko szkodnikom. Opryskiwacz plecakowy to idealne urządzenie do prac w ogrodach, polach, sadach czy winnicach.
Dzięki opryskiwaczowi plecakowemu STIHL SR 450 plantatorzy owoców i winorośli, a także rolnicy mogą osiągnąć duży zasięg podczas opryskiwania płynami czy rozsiewania granulatów w celu skutecznej pielęgnacji roślin, dokładnie i w bardzo krótkim czasie.
Mechanizm przezbrojenia 2w1, umożliwia wykonywanie zarówno oprysków jak i rozpylanie granulatu w zaledwie kilku prostych krokach. STIHL SR 450 ma kompaktową konstrukcję, waży 12,8 kg i jest noszony na plecach dzięki wygodnemu systemowi nośnemu. Za pomocą jednoręcznego uchwytu wielofunkcyjnego można jedną ręką obsługiwać silnik STIHL 2-Mix i zawór dopływu cieczy roboczej. Wygodny system dozowania znajduje się bezpośrednio pod uchwytem roboczym. System STIHL ElastoStart ułatwia przy niewielkim wysiłku uruchomić silnik opryskiwacza benzynowego STIHL SR 450.
W komplecie 3 rodzaje wymiennych kratek kierunkowych do zmiany formy strumienia i kierunku wylotu cieczy. Przezroczysty zbiornik na środek do oprysku mieści 14 litrów środka do oprysku. Napełnianie ułatwia duży otwór wlewowy. System antywibracyjny STIHL chroni mięśnie i stawy podczas natryskiwania. Opcjonalne akcesoria do opryskiwaczy, takie jak POMPA CISNIENIOWA Z DYSZAMI ULV, która zwiększa ilość rozpylanej substancji podczas opryskiwania w pionie – niezależnie od różnicy wysokości między dyszą, a poziomem w zbiorniku. Wyższe ciśnienie umożliwia również wytwarzanie drobniejszej mgły natryskowej. Zestaw do mocowania pompy ciśnieniowej może być używany tylko z płynami w opryskiwaczu STIHL SR 450.

Opryskiwacz STIHL SR 450 imponuje bardzo dużym zasięgiem, łatwością obsługi oraz szybką i bezwysiłkową konwersją z opryskiwania na rozsiewanie w ciągu kilku sekund bez użycia jakichkolwiek narzędzi. Dzięki mechanizmowi konwersji 2 w 1 nadaje się do rozprowadzania płynów, granulek i nasion. Urządzenie doskonale nadaje się do zastosowania na dużych powierzchniach w uprawie warzyw, owoców i winorośli.
 
Przy pojemności skokowej 63,3 cm³ wydajność opryskiwacza STIHL SR 450 może wynosić do 1300 m³/h. Osiąga to maksymalną poziomą szerokość oprysku wynoszącą 14,5 m. Obchodzenie się z wagą 12,8 kg i zawartością 14-litrowego pojemnika na środek w sprayu ułatwia system plecakowy.
 

DANE TECHNICZNE:


WYPOSAŻENIE SERYJNE:
 • Proste uruchamienie
  Proste i szybkie uruchamianie poprzez automatyczny regulator gazu, funkcja ssania i odpowietrzania. (Zdjęcie zbliżone do rzeczywistego)
 • STIHL Silnik 2-MIX
  Podczas procesu przepłukiwania warstwa powietrza nie zawierająca paliwa zostaje umieszczona pomiędzy wydalanymi spalinami a świeżą porcją mieszanki w skrzyni korbowej silnika. Efekt: obniżenie strat paliwa podczas procesu przepłukiwania, ochrona zdrowia operatora i środowiska naturalnego oraz do 20% mniejsze zużycie paliwa w porównaniu do dwusuwowych modeli o tej samej mocy technologii 2-MIX.
 • Jednoręczny uchwyt wielofunkcyjny
  Funkcje obsługi silnika zintegrowano w uchwycie. W tym miejscu znajduje się również zawór do dozowania rozpylanej substancji, który można komfortowo i ergonomicznie włączać i wyłączać. (zdj. zbliżone do rzeczywistego)
 • System antywibracyjny
  System antywibracyjny skutecznie odciąża organizm operatora od uciążliwych drgań. Gumowe elementy amortyzujące redukują przenoszenie drgań, generowanych przez pracujący silnik. Uchwyt opryskiwacza przenosi wyjątkowo niewielką ilość wibracji. Zapewnia to komfort i oszczędność sił podczas pracy. (Zdjęcie zbliżone do oryginału).
 • STIHL ElastoStart
  Ciśnienie sprężania powoduje podczas uruchamiania silników 2-suwowych powstawanie odbić obciążających mięśnie i stawy operatora. W systemie ElastoStart specjalny element amortyzujący umieszczony w uchwycie rozrusznika rozciąga się odpowiednio do działającej siły i umożliwia płynne uruchomienie urządzenia bez szarpnięć.
 • System nośny
  Opryskiwacze zostały wyposażone w komfortowy system nośny. Podczas pracy odczuwa się bardzo korzystny rozkład ciężaru. (zdj. zbliżone do rzeczywistego)
 • 14-litrowy zbiornik z duzym otworem wlewowym
  14-litrowy zbiornik posiada duży otwór wlewowy i zapewnia długotrwałą pracę bez konieczności ponownego napełniania. Dzięki dużemu otworowi, zbiornik można łatwo oczyścić. (zdj. zbliżone do rzeczywistego)
 • Tryb pracy 2-w-1
  Opryskiwacz SR 450 można w prosty sposób przełączyć z trybu pracy "opryskiwanie" w tryb pracy "opylanie".
 • System dozowania z komfortową dźwignią
  Duża komfortowa dźwignia znajdująca się bezpośrednio pod uchwytem - do opryskiwania lub rozsypywania granulatu. Za jej pomocą możecie Państwo nie tylko włączyć lub wyłączyć dopływ proszku ale także ustawić pośredni stopień właściwego stężenia.
 

Jeśli potrzebujesz więcej informacji o produktach marki STIHL skontaktuj się z naszym punktem STIHL Tarnowskie Góry lub STIHL Koziegłowy (woj. śląskie).

 
Najwyższej jakości urządzenia Stihl - sklep internetowy Dom-Ogród-Las. 

Dodaj swoją opinię

Bezpieczna i szybka wysyłkaDarmowa dostawa od 600 zł14 dni na zwrot
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej informacji o cookies i polityce prywatności tutaj

Zamknij