Do darmowej dostawy brakuje
502 270 829pn - pt: 8:00 - 16: 00, sob: 8:00 - 13:00
Autoryzowany dealer StihlAutoryzowany dealer Stihl
Serwis
Szukaj
UlubioneKontoKoszyk
Kategorie produktów

Agregat prądu diesel KS 8100HDE-1/3 ATSR (EURO V)

Generator dieslowski KS 8100 HDE - 1/3 ATSR (EURO V) Könner & Söhnen Agregat Prądotwórczy

Cena internetowa
Dostępność:Średnia ilość
Oblicz ratę w Credit AgricoleOblicz ratę
Zapytaj o produkt
Numer produktu:KS 8100HDE-1/3 ATSR
Wyślemy:25 czerwca 2024
14 dni na zwrot
Koszt dostawy
Bezpieczne zakupy

Opis produktu

Generator dieslowski KS 8100HDE - 1/3 ATSR (EURO V)
 
       Markowe silniki

Silniki dla generatorów diesla, jak i dla urządzeń benzynowych, produkowane są na licencji DIMAX Int. GmbH i oznakowane wytłoczonym w metale logo. We wszystkich modelach zapas mocy silnika w stosunku do alternatora pozwala wydać zadeklarowane napięcie i utrzymywać stabilność w pełnym zakresie napięć. Wszystkie silniki są testowane przez długą ciągłą pracę, później zostają zdemontowane i zbadane pod kątem wykrycia i usunięcia usterek. Każdy silnik i każdy generator ma indywidualny numer seryjny, co pozwala nam kontrolować jakość produkcji i obsługi serwisowej. Silniki spełniają wszystkie międzynarodowe i europejskie standardy jakości, oszczędności i ekologii w tym najnowszą normę emisji spalin EURO V.
   
 Innowacyjny system zmiany faz VTS

Uniwersalne generatory 2 w 1 – z unikalnym systemem przełączania faz VTS (Voltage Transfer Switch), co pozwala wykorzystać jeden generator jako jedno (230V) i trójfazowy (400V) praktycznie bez utraty mocy. Każdy tryb ma własną automatyczną ochronę.
   
 Możliwość podłączenia ATSKS ATS

Generator ma możliwość podłączenia systemu ATS (automatycznego załączania rezerwy). Wejście do ATS posiada 6-pinowe gniazdo, co nie ogranicza w wyborze systemu załączania rezerwy.
   
 Zwiększona żywotność silników

Generatory serii Heavy DUTY nadają się do wykorzystania nie tylko jako rezerwowe źródło zasilania, ale i do długotrwałej pracy. Żywotność silników przekracza 3000 motogodzin, co jest potwierdzone wielopoziomowymi i wielogodzinnymi testami oraz gwarancją. Oczywiste jest to, że silniki mają tak wysokie wskaźniki wydajności przy prawidłowej eksploatacji i wymaganej konserwacji.
   
 Zwiększona gwarancja

Na generatory diesla serii HEAVY DUTY obejmuje większa gwarancja — 2 lata lub 3000 motogodzin (w zależności co nastąpi pierwszym), pod warunkiem prawidłowej eksploatacji i planowej konserwacji.
   
 Wygodny, ergonomiczny panel sterowania

Wygodny ergonomiczny panel starowania pozwala z łatwością zarządzać całym urządzeniem i nie wymaga dodatkowych umiejętności. Nowoczesny inteligentny wyświetlacz LED pokazuje ilość przepracowanych godzin, częstotliwość i napięcie. Informacje na wyświetlaczu pomagają prawidłowo ocenić obciążenie na urządzenie.
   
 Podgrzewanie przedstartowe (Preheater)

Generatory serii HEAVY DUTY wyposażone są w funkcję przedstartowego podgrzewania (preheater), dzięki któremu można uruchomić generator w zimowych porach roku bez zbędnego wysiłku.
   
 System AVR

Generatory Könner & Söhnen z serii HEAVY DUTY wyposażone są w inteligentny system stabilizacji napięcia AVR. Pozwala on na utrzymanie napięcia wyjściowego generatora na stałym poziomie 230V i chroni go przed zwarciem i przeciążeniem.
   
 Wzmocniona rama

Dzięki dodatkowemu wzmocnieniu ramy górnymi ochronnymi listwami, generator profesjonalnej serii HEAVY DUTY może pracować w bardziej niebezpiecznych warunkach. Wzmocniona konstrukcja ramy dodatkowo chroni przed uszkodzeniami zbiornika podczas pracy i transportu.
   
 Gumowe stopki dla ochrony ramy

We wszystkich modelach generatorów diesla Könner & Söhnen w zestawie są gumowe wsporniki do zabezpieczenia ramy przed korozją. Stopki, redukujące wibracje, ochronią przed uszkodzeniem pokrycia podłogi, na którym znajduje się generator, oraz powłoki ramy agregatu.
   
 Dodatkowe akcesoria

Generator wyposażony jest w dodatkowe akcesoria: wtyczka przenośna 2P+PE 16A 230V, budowlana wtyczka 2P+E 230V, 32A, klucz płaski 8х10 mm, klucz płaski 12х14 mm, klucz płaski 17х19 mm, wkrętak dwustrony 6.0 mm, РН2.
   

Generatory dieslowskie marki Könner & Söhnen
 


 
Uruchomienie ręczne generatora dieslowskiego


Uruchomienie generatora dieslowskiego za pomocą rozrusznika elektrycznego

Rozpoczęcie pracy generatora dieslowskiego


**W trybach przejściowych częstotliwość generatora może zmieniać się w krótkim czasie, to znaczy podczas normalnej pracy generatora dopuszczalne jest odchylenie wskaźnika częstotliwości. W zależności od rodzaju generatora, silnika i trybu pracy częstotliwość może wynosić 49-54 Hz

***Zużycie paliwa zależy od wielu czynników, takich jak: obciążenie, jakość paliwa, pora roku, wysokości względem poziomu morza, stan techniczny generatora.
Napięcie, V230/400
Moc maksymalna, kW5,5 / 5,0
Moc nominalna, kW6,5 / 6,0
Częstotliwość, Hz50**
Prąd max, A23,04 / 11,74
Gniazda1 x CEE 230 V 32 A, 1 x CEE 400 V 16 A
Czas pracy przy obciążeniu 50%, godz***6,9
Wyświetlacz LEDLicznik motogodzin, częstotliwości, woltaż
Poziom hałasu Lpa Lwa, dB71/96
Wylot 12V, A12/8.3
Rodzaj silnikaDieslowski 1-cylindrowy, 4-suwowy, chłodzony powietrzem
Model silnika _KS 440HD-V
Moc wyjściowa, KM kW14/10.3
Podgrzewanie przedstartowe+
Pojemność zbiornika paliwa, l11
Pojemność zbiornika oleju, l1.65
Pojemność silnika, cm3456
Regulator napięciaInteligentny AVR system
UruchomienieRęczne/elektryczne
Średnica ramy, zaokrąglona, mm32
Akumulator, Ah30
ATS wejście+
Wymiary netto (DxSxW), mm730×495×630
Wymiary brutto (DxSxW), mm750×550×670
Waga netto, kg117
Waga brutto, kg125
Stopień ochrony _IP23M
Kod kreskowy4260405362202

Dodaj swoją opinię

Bezpieczna i szybka wysyłkaDarmowa dostawa od 600 zł14 dni na zwrot
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej informacji o cookies i polityce prywatności tutaj

Zamknij