Do darmowej dostawy brakuje
502 270 829pn - pt: 8:00 - 16: 00, sob: 8:00 - 13:00
Autoryzowany dealer StihlAutoryzowany dealer Stihl
Serwis
Szukaj
UlubioneKontoKoszyk
Kategorie produktów

Dmuchawa akumulatorowa BGA 200

Dmuchawa akumulatorowa BGA 200

Cena internetowa
2669,00/ szt.
Dostępność:Duża ilość
Oblicz ratę w Credit AgricoleOblicz ratę
Zapytaj o produkt
Producent:STIHL
Numer produktu:BA010115900
Wyślemy:25 czerwca 2024
14 dni na zwrot
Koszt dostawy
Bezpieczne zakupy

Opis produktu

DMUCHAWA AKUMULATOROWA BGA 200 BEZ AKUMULATORA I ŁADOWARKI:
 • Przyjemnie cicha i niezwykle mocna dmuchawa akumulatorowa do użytku profesjonalnego, polecana szczególnie w miejsca wymagające zachowania ciszy.
 • Specjalna konstrukcja niweluje siły skrętne mogące nadwyrężać nadgarstek, nawet w trybie boost. Długość dyszy dmuchawy można regulować po naciśnięciu przycisku i w szybki sposób dostosować długość do rodzaju wykonywanej pracy np. czyszczenia narożników, wąskich przestrzeni.
 • Nowatorski i komfortowy system noszenia, który można jeszcze dodatkowo doposażyć, znacznie ułatwia pracę podczas sprzątania dużych powierzchni. Aby odciążyć użytkownika, urządzenie można zaczepić o boczny uchwyt systemu nośnego.
 • Zmiana trybu pracy dmuchawy z ręcznego na wspomagany bocznym zaczepem również odbywa się bardzo szybko. Komfortowy system nośny i możliwość doposażania sprawia, że dmuchawa akumulatorowa ​​BGA 200 jest uniwersalnym urządzeniem 2 w 1.

DANE TECHNICZNE:WYPOSAŻENIE SERYJNE:
 • 2 w 1 czyli dwa tryby pracy urządzenia
  BGA 200 można używać w dwóch trybach pracy. Tryb ręczny będzie idealny w ciasnych lub wąskich obszarach. Tryb z podwieszaniem do systemu nośnego będzie najlepszy do komfortowej pracy na dużej powierzchni lub całodniowego używania urządzenia. (zdj. poglądowe)
 • Drugi uchwyt
  Zwiększa komfort pracy poprzez zmianę pozycji roboczej. Idealny w połączeniu z komfortowym systemem nośnym. (zdj. poglądowe)
 • Blokada zakresu mocy
  Pozwala zablokować wybraną pozycję mocy poprzez naciśnięcie przycisku. Idealna funkcja w połączeniu z komfortowym systemem nośnym i drugim uchwytem. (zdj.poglądowe)
 • Regulacja długości dyszy
  BGA 200 wyposażona jest w funkcję szybkiej regulacji długości dyszy wylotowej za pomocą przycisku regulacyjnego. Można zatem skrócić długość wylotu w wąskich obszarach pracy by później bardzo szybko powrócić do docelowej długości. Umożliwia to komfort pracy i dobrą wydajność w każdych warunkach. (zdj.poglądowe)
 • Odciążenie nadgarstków
  Zaokrąglony kształt stabilizuje urządzenie w trybie pracy. Nawet najwyższa moc nadmuchu Boost nie obciąża nadgarstka. Kształt dmuchawy chroni zatem nadgarstki i umożliwia bardzo przyjemną pracę. (zdj. poglądowe)
 • Przełącznik sterujący mocą
  3-stopniowe dopasowywanie mocy w zależności od wykonywanego zadania maksymalizuje wydajność energii. Stopień mocy jest pokazany przez podświetlone diody LED.
 • Funkcja Boost
  Poprzez przytrzymanie włącznika otrzymujemy pełną moc nadmuchu niezależnie od poprzednio wybranego poziomu mocy. Położenie uchwytu dłoni nie musi być zmieniane (zdj.poglądowe)
 • Uchwyt do zawieszania
  W obudowie umieszczono otwór do zawieszania, dzięki czemu urządzenie można bezpiecznie zawiesić na ścianie. (Zdj. poglądowe)
 

 
 
Najwyższej jakości urządzenia STIHL - sklep internetowy www.dom-ogrod-las.pl

Dodaj swoją opinię

Bezpieczna i szybka wysyłkaDarmowa dostawa od 600 zł14 dni na zwrot
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej informacji o cookies i polityce prywatności tutaj

Zamknij