Do darmowej dostawy brakuje
502 270 829pn - pt: 8:00 - 16: 00, sob: 8:00 - 13:00
Autoryzowany dealer StihlAutoryzowany dealer Stihl
Serwis
Szukaj
UlubioneKontoKoszyk
Kategorie produktów

Spalinowy odkurzacz ogrodowy SH 86

Spalinowy odkurzacz ogrodowy SH 86. Doskonale radzi sobie z dużymi ilościami liści, ścinków żywopłotu, ściętej trawy i zmniejsza ich objętość do 10% pierwotnej objętości, aby materiał był łatwiejszy do mulczowania i kompostowania. Możliwość przekształcenia w dmuchawę.

Cena internetowa
Dostępność:Duża ilość
Oblicz ratę w Credit AgricoleOblicz ratę
Zapytaj o produkt
Producent:STIHL
Numer produktu:42410110932
Wyślemy:22 maja 2024
14 dni na zwrot
Koszt dostawy
Bezpieczne zakupy

Opis produktu

SPALINOWY ODKURZACZ OGRODOWY SH 86:
 • Idealny do oczyszczania dużych powierzchni.
 • Możliwość zastosowania jako dmuchawy (w wyposażeniu seryjnym).
 • Płynna regulacja obrotów, dysza okrągła, dysza płaska, STIHL ElastoStart, system antywibracyjny STIHL, silnik 2-MIX, filtr HD2.


Odkurzacz ogrodowy SH 86 STIHL doskonale radzi sobie z dużymi ilościami liści, ścinków żywopłotu lub ściętej trawy i zmniejsza ich objętość do 10% pierwotnej objętości, tak aby materiał był łatwiejszy do mulczowania lub kompostowania. W kilku prostych krokach ten odkurzacz do liści można przekształcić w dmuchawę do liści, dzięki czemu nie trzeba kupować drugiego urządzenia.
 
Odkurzacz ogrodowy STIHL SH 86 jest idealny do wielu prac związanych z oczyszczaniem terenu wokół domu, ogrodzie czy innych dużych przestrzeniach. Doskonale usuwa zabrudzenia z kostki, tarasu, podjazdu. Niezastąpiona pomoc zarówno dla prywatnych użytkowników, jak i profesjonalistów. To bardzo wydajne urządzenie zarówno w trybie ssania, jak i dmuchawy. STIHL SH 86 napędzany jest silnikiem STIHL 2-MIX, który zapewnia wysoki komfort pracy i łatwej obsługi. Tuż po uruchomieniu silnika STIHL SH 86 funkcja STIHL ElastoStart amortyzuje odbicia obciążające mięśnie i stawy operatora i umożliwia płynne uruchomienie urządzenia bez szarpnięć. Dzięki bezstopniowej regulacji prędkości obrotowej urządzenie ma zawsze dokładnie taką moc, jakiej potrzebuje do pracy. Dźwignię gazu można również bezstopniowo zablokować za pomocą przycisku stop. Dodatkowym atutem jest ergonomiczna obsługa jedną ręką ze strefą miękkiego uchwytu.
 
W miejscach, gdzie dostęp do liści jest utrudniony (np. narożniki), możesz użyć odkurzacza ssącego STIHL SH 86, aby skutecznie zassać i bezpośrednio rozdrabniać zassany materiał. W przypadku szczególnie zakurzonych czy zabrudzonych miejsc istnieje możliwość zastosowania worka do zbierania pyłu dla SH 56 i SH 86, o pojemności 45 l.
 
Dmuchawa do liści jest standardowo wyposażona w dyszę płaską i dyszę okrągłą. Zakrzywiona dysza płaska jest również dostępna jako dodatkowa opcja do doposażenia. Dzięki tym akcesoriom odkurzacz do liści STIHL SH 86, skutecznie usuwa większe ilości liści przez dłuższy czas swojej pracy. Dodatkowe akcesoria takie jak zestaw do czyszczenia rynien STIHL o długości ok. 3 m doskonale sprawdzi się przy usuwaniu wszelkiego rodzaju zabrudzeń i liści z rynien.
 

DANE TECHNICZNE:WYPOSAŻENIE SERYJNE:
 • Silnik STIHL 2-MIX
  Podczas procesu przepłukiwania warstwa powietrza nie zawierająca paliwa zostaje umieszczona pomiędzy wydalanymi spalinami a świeżą porcją mieszanki w skrzyni korbowej silnika. Ta powietrzna poduszka redukuje straty paliwa występujące w związku z procesem przepłukiwania cylindra – chroniąc tym samym zdrowie operatora i środowisko naturalne.
 • Pas nośny
  Pasy nośne STIHL znacznie ułatwiają pracę, szczególnie podczas długotrwałych zastosowań. Pasy zapewniają dużą swobodę ruchów. W wyposażeniu seryjnym znajduje się każdorazowo pas nośny STIHL odpowiedni do konkretnego modelu urządzenia.(zdj. zbliżone do rzeczywistego)
 • Ręczna pompa paliwowa
  Ręczna pompa paliwowa doprowadza paliwo do gaźnika po naciśnięciu przycisku. Dzięki temu zredukowano liczbę pociągnięć linki rozrusznika potrzebną do uruchomienia urządzenia po dłuższym przestoju.
 • Blokada dźwigni gazu z przyciskiem stop
  Dźwignię gazu można zablokować w dowolnej pozycji pomiędzy biegiem jałowym a pełnym gazem. Odblokowanie następuje poprzez naciśnięcie przycisku stop za pomocą kciuka. Urządzenie jest automatycznie ponownie gotowe do pracy.
 • STIHL System antywibracyjny
  System antywibracyjny redukuje przenoszenie wibracji do minimum i zapewnia duży komfort nawet w przypadku długotrwałej pracy.
 • Obsługa jednoręczna, miękki uchwyt
  Ergonomiczna konstrukcja miękkiego uchwytu. Umożliwia łatwą i bezpieczną obsługę urządzeń - dłoń przez cały czas spoczywa na uchwycie. Dźwignię gazu można zablokować w dowolnej pozycji pomiędzy biegiem jałowym i pełnym gazem. Stanowi to duże udogodnienie szczególnie w przypadku długotrwałych zastosowań.
 
Jeśli potrzebujesz więcej informacji o produktach marki STIHL skontaktuj się z naszym punktem STIHL Tarnowskie Góry lub STIHL Koziegłowy (woj. śląskie).
 
Najwyższej jakości urządzenia STIHL - sklep internetowy www.dom-ogrod-las.pl

Dodaj swoją opinię

Bezpieczna i szybka wysyłkaDarmowa dostawa od 600 zł14 dni na zwrot
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej informacji o cookies i polityce prywatności tutaj

Zamknij