Do darmowej dostawy brakuje
502 270 829pn - pt: 8:00 - 16: 00, sob: 8:00 - 13:00
Autoryzowany dealer StihlAutoryzowany dealer Stihl
Serwis
Szukaj
UlubioneKontoKoszyk
Kategorie produktów

xxx

Cena internetowa
1,00/ szt.
Dostępność:Brak towaru
Zapytaj o produkt
Wyślemy:Jutro
14 dni na zwrot
Koszt dostawy
Bezpieczne zakupy

    Opis produktu

    Pilarka Spalinowa STIHL MS 400 C-M VW | 40 cm | 3/8" RS | Podgrzewane Uchwyty

    STIHL MS 400 C-M VW to wysokowydajna pilarka spalinowa dla profesjonalistów w leśnictwie, zaprojektowana do ścinki, okrzesywania i przygotowania drewna w drzewostanach o średniej gęstości. Dzięki nowoczesnej konstrukcji oferuje optymalny stosunek mocy do ciężaru, a także wysoką zwrotność w każdych warunkach.

    Wyposażona w podgrzewane uchwyty oraz elektryczne ogrzewanie gaźnika, umożliwia bezpieczną i komfortową pracę w niskich temperaturach. Folie grzewcze w uchwytach są trwałe i niewymagające konserwacji, a układ sterowania ogrzewaniem gaźnika zapobiega oblodzeniu podczas użytkowania zimowego.

    Silnik STIHL 2-MIX zapewnia wysoką moc i niskie zużycie paliwa. Zastosowany system STIHL M-Tronic automatycznie dostosowuje pracę urządzenia do warunków, co przekłada się na maksymalną wydajność. System antywibracyjny, STIHL ElastoStart i boczny napinacz łańcucha zwiększają komfort codziennego użytkowania.

    ZESTAW ZAWIERA:

    • Pilarkę spalinową STIHL MS 400 C-M VW
    • Prowadnicę STIHL Light 06, 40 cm, 3/8”, 1,6 mm
    • Łańcuch tnący 3/8" Super (RS), 1,6 mm, 40 cm
    • Osłonę piły łańcuchowej (do 45 cm)
    • Instrukcję obsługi w języku polskim
    • Gwarancję producenta

    NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

    • Podgrzewane uchwyty i ogrzewany gaźnik – bezpieczna praca w warunkach zimowych
    • STIHL M-Tronic – pełna moc bez ręcznej regulacji
    • Silnik STIHL 2-MIX – efektywna praca przy mniejszym zużyciu paliwa
    • System antywibracyjny STIHL – mniejsze obciążenie dłoni i ramion
    • ElastoStart – łatwe uruchamianie urządzenia
    • Filtr powietrza HD2 i wstępna separacja – wydłużone okresy między czyszczeniem
    • Gładki spód z żebrowaniem – mniej nagromadzonego brudu, łatwiejsze czyszczenie
    • Widoczny poziom paliwa – oznaczenie 50% ułatwia kontrolę napełnienia
    PAMIĘTAJ: pilarka standardowo wyposażona jest w łańcuch STIHL 3/8" Rapid HEXA, który zwiększa wydajność cięcia oraz trwałość, szczególnie przy cięciach ukośnych i pracy w korzeniach.
     

    STIHL MS 400 C-M VW to doskonałe narzędzie dla operatorów leśnych, oferujące wysoką moc, niezawodność oraz komfort użytkowania w każdych warunkach terenowych.

    ZOBACZ TEŻ: STIHL MS 462 C-M VW do intensywnej eksploatacji

    DANE TECHNICZNE:

    Pojemność skokowa: 62,6 cm³
    Moc: 3,9/5,3 kW/KM
    CO2: 690 g/kWh
    Ciężar urządzenia bez paliwa: 5,8 [kg]1)
    Ciężar urządzenia bez paliwa: 6,97 [kg]2)
    Stosunek ciężaru do mocy: 1,49 kg/kW
    Długość prowadnicy: 40 cm3)
    Podziałka piły łańcuchowej: 3/8"
    Długość urządzenia z przyporą szponową: 457 mm1)
    Poziom ciśnienia akustycznego: 107 dB(A)4)
    Poziom mocy akustycznej: 116 dB(A)4)
    Wartość drgań strona lewa / prawa: 4,5/4,4 m/s²5)
    ______

    1) bez prowadnicy i piły łańcuchowej 2) z prowadnicą i piłą łańcuchową 3) Rzeczywista długość cięcia jest krótsza niż określona długość prowadnicy 4) Wartość K zgodnie z dyrektywą 2006/42/WE = 2,0 dB(A) 5) Wartość K zgodnie z dyrektywą 2006/42/WE = 2 m/s² 


    ELEKTRYCZNE PODGRZEWANIE UCHWYTU
    DO UŻYTKU W NISKICH TEMPERATURACH. W razie potrzeby można łatwo włączyć elektryczne ogrzewanie w uchwycie przednim i w uchwycie tylnym. Dzięki temu dłonie pozostają ciepłe nawet przy niskich temperaturach, co zapewnia pewny chwyt maszyny. Ogrzewanie uchwytu składa się z niewymagających konserwacji i odpornych na zużycie folii grzewczych.
    OGRZEWANIE GAŹNIKA (V)
    Ogrzewanie gaźnika (V) ułatwia pracę w okresie zimowym przy niskich i siarczystych mrozach. Ogrzewanie gaźnika (V) z systemem przełączników termicznych skutecznie zapobiega oblodzeniu gaźnika podczas zimowych prac.
    SYSTEM ANTYWIBRACYJNY STIHL
    ZAPEWNIA BARDZIEJ KOMFORTOWĄ PRACĘ. Podczas zwiększania mocy urządzenia powstają wibracje, które są szczególnie odczuwalne w obszarze uchwytu. Elementy buforowe i sprężynowe systemu antywibracyjnego STIHL redukują przenoszenie drgań silnika na obszar uchwytu, a tym samym na ciało użytkownika. Efekt: Urządzenie leży wygodniej w dłoni, a praca jest znacznie mniej męcząca.
    NAKRĘTKA Z ZABEZPIECZENIEM PRZED ZGUBIENIEM
    Przy wymianie zestawu tnącego zastosowano praktyczną nakrętkę pokrywy koła napędowego z zabezpieczeniem przed zgubieniem.
    RĘCZNA DEKOMPRESJA
    LEKKI ROZRUCH. Zawór dekompresyjny ułatwia uruchamianie urządzenia...

    Dodaj swoją opinię

    Bezpieczna i szybka wysyłkaDarmowa dostawa od 800 zł14 dni na zwrot
    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie