Do darmowej dostawy brakuje
502 270 829pn - pt: 8:00 - 16: 00, sob: 8:00 - 13:00
Autoryzowany dealer StihlAutoryzowany dealer Stihl
Serwis
Szukaj
UlubioneKontoKoszyk
Kategorie produktów

Pilarka MS 172 C-BE

Pilarka spalinowa MS 172 C-BE STIHL przeznaczona dla użytkowników prywatnych oraz do rzemieślniczych zastosowań. Doskonała do pielęgnacji terenów zielonych oraz do przygotowywania drewna opałowego.

Cena internetowa

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 1259

Dostępność:Duża ilość
Oblicz ratę w Credit AgricoleOblicz ratę
Zapytaj o produkt
Producent:STIHL
Numer produktu:11482000033
Wyślemy:18 lipca 2024
14 dni na zwrot
Koszt dostawy
Bezpieczne zakupy

Opis produktu

Pilarka STIHL MS 172 C-BE przeznaczona jest użytkowników prywatnych, rzemieślników jak i profesjonalistów pracujących w ogrodnictwie oraz w pracach przy kształtowaniu krajobrazu:
 • Mocny silnik 2-MIX: pilarka STIHL MS 172 C-BE jest wyposażona w nowoczesny silnik STIHL 2-MIX, który zapewnia imponującą wydajność cięcia przy niskim zużyciu paliwa. Konieczność częstego dolewania paliwa została zminimalizowana, co pozwala na efektywne i nieprzerwane sesje cięcia drewna.
 • System precyzyjnego cięcia: wyposażona w standardowy łańcuch 3/8'', gwarantuje precyzyjne cięcia za każdym razem.
 • System antywibracyjny STIHL: pilarka łańcuchowa, która nie obciąża mięśni i stawów. Unikalny system antywibracyjny pilarki STIHL MS 172 C-BE to pilarka, która zapewnia płynną, cichą i niemęczącą pracę nawet podczas długiego użytkowania.
 • Obsługa jedną dźwignią: dzięki innowacyjnej konstrukcji z jedną dźwignią możliwe jest wykonywanie wszystkich funkcji jedną ręką. Dodatkowo, dźwignia wielofunkcyjna z funkcją zatrzymania automatycznie powraca do pozycji roboczej, dzięki czemu pilarka jest zawsze gotowa do pracy.
 • Beznarzędziowe napinanie łańcucha: dzięki systemowi szybkiego napinania, regulacja napięcia łańcucha w pilarce MS 172 C-BE STIHL jest teraz prostsza niż kiedykolwiek. Bezpieczne i łatwe napinanie bez bezpośredniego kontaktu z ostrym ostrzem eliminuje potrzebę stosowania dodatkowych narzędzi.
 • System STIHL ErgoStart: system ErgoStart znacząco redukuje konieczność dokładania nadmiernego wysiłku podczas uruchamiania urządzenia, co gwarantuje jego szybkie i efektywne uruchomienie.
 • Wbudowane gniazdo diagnostyczne: utrzymanie pilarki łańcuchowej w doskonałym stanie jest teraz łatwiejsze. Port diagnostyczny umożliwia sprawne serwisowanie, zapewniając długą żywotność i optymalną wydajność.
 • Kompaktowa i ekonomiczna: niezależnie od tego, czy ścinane jest drewno opałowe, czy wykonywane drobne prace w ogrodzie, solidna i kompaktowa konstrukcja STIHL MS 172 C-BE gwarantuje ekonomiczną i wydajną pracę.
SZCZEGÓŁY PRODUKTU:
 
Dane techniczneWartość
Moc kW/KM1,4/1,9
Pojemność skokowa cm³31,8
Długość prowadnicy cm35
Ciężar kg 1)4,8
Ciężar zestawu kg 2)5,48
Stosunek ciężaru do mocy kg/kW3,5
Podziałka piły łańcuchowej3/8 " P
Wartość drgań strona lewa / prawa m/s² 3)3,2/3,2
Poziom mocy akustycznej dB(A) 4)114
Poziom ciśnienia akustycznego dB(A) 4)101
Moc Um1,9

1) Bez paliwa, prowadnicy i piły łańcuchowej
2) Bez paliwa, z prowadnicą i piłą łańcuchową
3) Niepewność pomiarowa wg Dyrektywy 2006/42/WE = 2 m/s²
4) Niepewność pomiarowa wg Dyrektywy 2006/42/WE = 2,5 dB(A)

* Zastrzega się prawo do zmian: technicznych, specyfikacji, wyposażenia standardowego, dodatkowego oraz cen.


 

WYPOSAŻENIE SERYJNE:
 • Przezroczysty zbiornik oleju
  Pełna kontrola napełnienia zbiornika. Dzięki transparentnemu zbiornikowi macie Państwo pełen podgląd na stan poziomu oleju. Olej może zostać szybko i wygodnie uzupełniony.
 • Ręczna pompa paliwowa
  Ręczna pompa paliwowa doprowadza paliwo do gaźnika po naciśnięciu przycisku. Dzięki temu zredukowano liczbę pociągnięć linki rozrusznika potrzebną do uruchomienia urządzenia po dłuższym przestoju.
 • Silnik STIHL 2-MIX
  Dwusuwowy silnik STIHL w technologii 2-MIX zapewnia dużą moc, a przy tym oszczędność zużycia paliwa do 20% w porównaniu do dwusuwowych silników STIHL o podobnej mocy bez technologii 2-MIX. Emisja spalin spada o ok. 50%.
 • STIHL ErgoStart (E)
  Sprężyna umieszczona pomiędzy rolką linki rozrusznika a wałem korbowym kompensuje skoki obciążenia na lince rozruchowej sprawiając, że są one prawie niewyczuwalne dla operatora. Wynik: W porównaniu do zwykłych systemów rozruchowych system STIHL ErgoStart o połowę redukuje siłę wymaganą do uruchomienia urządzenia i umożliwia zmniejszenie prędkości rozruchowej o około dwie trzecie.
 • System antywibracyjny
  Mocne wibracje przenoszone przez uchwyty urządzeń mechanicznych mogą prowadzić do choroby wibracyjnej. Z tego powodu STIHL stworzył system antywibracyjny. W urządzeniach mechanicznych wyposażonych w system AV strefy uchwytów znacznie redukują liczbę drgań wytwarzanych przez silnik spalinowy i pracujące narzędzie.
 • KOMPENSATOR
  Wyczyszczenie filtra staje się konieczne dopiero wtedy, gdy moc silnika wyraźnie spadnie. Umieszczony w gaźniku kompensator STIHL sprawia, że pomimo wzrostu zanieczyszczenia filtra powietrza moc silnika, zawartość substancji szkodliwych w spalinach oraz zużycie paliwa przez dłuższy czas pozostają stałe. W ten sposób możliwa jest dłuższa praca bez konieczności przeprowadzania czynności serwisowych.
 • Błyskawiczny napinacz piły łańcuchowej (B)
  System błyskawicznego napinania piły łańcuchowej STIHL (B) ułatwia napinanie piły łańcuchowej. Po poluzowaniu pokrywy koła napędowego piła łańcuchowa może zostać szybko i komfortowo napięta za pomocą koła nastawczego - bez użycia jakichkolwiek narzędzi.
 • Dżwignia Kombi z przyciskiem STOP
  UŁATWIA OBSŁUGĘ. Potrzebna jest tylko jedna pozycja startowa na dźwigni kombi. Dzięki funkcji Stop dźwignia po wyłączeniu automatycznie wraca do pozycji roboczej. Dzięki temu rozgrzane urządzenie można od razu uruchomić.

Najczęściej zadawane pytania:
 
► Czym wyróżnia się silnik STIHL MS 172 C-BE?
Piła jest wyposażona w silnik STIHL 2-MIX, który jest znany z wyjątkowej wydajności cięcia i niskiego zużycia paliwa.
► Czy mogę napinać łańcuch bez użycia narzędzi?
Tak.  System szybkiego napinania pozwala na łatwe i bezpieczne napinanie łańcucha bez potrzeby używania dodatkowych narzędzi.
► Czy STIHL MS 172 C-BE nadaje się do długiej pracy?
Tak.  System antywibracyjny zapewnia pracę bez zmęczenia, co czyni ją idealną do długotrwałego użytku.
► Jak system ErgoStart pomaga w pracy?
System ErgoStart zapewnia łatwy i wymagający minimalnego wysiłku start, co pozwala na szybkie uruchamianie piły.
► Do czego służy wbudowany port diagnostyczny?
Port diagnostyczny ułatwia efektywne serwisowanie piły, zapewniając jej długowieczność i optymalną wydajność. 
STIHL - sklep internetowy www.dom-ogrod-las.pl


 

Dodaj swoją opinię

Bezpieczna i szybka wysyłkaDarmowa dostawa od 600 zł14 dni na zwrot
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej informacji o cookies i polityce prywatności tutaj

Zamknij