Wkręty samowiercące

Chcesz połączyć dwa elementy bez konieczności wiercenia otworów? Nasz sklep z narzędziami dostarcza wkręty samowiercące - praktyczne przedmioty przeznaczone np. do konstrukcji stalowych i drewna. Wkręt samowiercący sprzedawany jest m.in. z łbem podkładowym, ale podkładkę wykonaną z gumy EPDM można też kupić osobno. Służy ona uszczelnianiu połączenia wkręta z podłożem. Dzięki rozsądnym cenom, zaufanej produkcji i bogatej ofercie sklepu, możesz skompletować potrzebne narzędzia w jednym miejscu, bez wychodzenia z domu. 

Wkręty samowiercące - oferta sklepu dom-ogrod-las

 

Wśród proponowanych produktów znajdują się wkręty samowiercące, przeznaczone między innymi:

  • do mocowania płyt warstwowych, 
  • do blach i profili stalowych, 
  • do pokryć dachowych. 

Dostępne wkręty samowiercące mają różne parametry, w tym: długość, szerokość, grubość, zdolności przewiercania, Proponujemy również wkręty samowiercące ocynkowane galwanicznie, które wyróżniają się świetną odpornością na działania czynników atmosferycznych - tj. np. obfite opady deszczu czy nadmierne promieniowanie słoneczne. Dzięki ocynkowaniu, wkręty nie pokrywają się rdzą, są odporne na korozję. 

Zaufany sklep internetowy z narzędziami 

 

Sprawdź też inne narzędzia do pracy w lesie, domu, warsztacie garażowym czy w stolarni. Dom-ogrod-las to również sklep internetowy BHP - możesz zamówić u nas wysokiej jakości odzież ochronną i roboczą. Zamówienia realizujemy w możliwie najkrótszym czasie, na terenie całej Polski. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 501 369 955 lub e-mailem sklep@dom-ogrod-las.pl. 

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej informacji o cookies i polityce prywatności tutaj

Zamknij