System AP

Profesjonalne urządzenia akumulatorowe Systemu AP
Doskonałe do profesjonalnej pielęgnacji zieleni. Akku Power. Made by STIHL.


Akumulatorowe urządzenia STIHL Systemu AP doskonale nadają się do prac na terenach wymagających zachowania ciszy - wokół domu i w ogrodzie oraz w parkach i na terenach komunalnych. Są szczególnie polecane osobą zajmującym się pielęgnacją zieleni w miastach i miejscach wrażliwych na hałas. Urządzenia akumulatorowe stanowią połączenie innowacyjnej technologii akumulatorowej ze stale rozwijaną techniką STIHL. Jednostkę napędową stanowi opracowany w firmie STIHL sterowany elektronicznie silnik elektryczny (EC). Charakteryzuje się on wysoką wydajnością i niemalże całkowitym brakiem mechanicznego zużycia. Zaletą akumulatorów litowo-jonowych jest ich kompatybilność ze wszystkimi urządzeniami akumulatorowymi STIHL systemu AP.
W szerokim asortymencie systemu AP znajdziesz między innymi pilarki akumulatorowe, kosy akumulatorowe, podkrzesywarki akumulatorowe, akumulatorowe nożyce do żywopłotu, dmuchawy akumulatorowe, przecinarkę akumulatorową, kosiarki akumulatorowe, akcesoria do urządzeń akumulatorowych i wiele innych. Rzemieślnicy i majsterkowicze, miłośnicy zieleni i profesjonalni ogrodnicy otrzymują wszystko, czego potrzebują do pracy.
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej informacji o cookies i polityce prywatności tutaj

Zamknij