System AK

Urządzenia akumulatorowe STIHL Systemu AK są ofertą skierowaną przede wszystkim dla posiadaczy ogrodów i domów lub osób zajmujących się pielęgnacją terenów wymagających zachowania ciszy. Są to lekkie, kompaktowe urządzenia z wydajnym akumulatorem litowo-jonowym 36 V. Akumulatory są uniwersalne i pasują do wszystkich urządzeń tej serii. W skład serii wchodzą: nożyce do żywopłotu, kosa, pilarka oraz dmuchawa.
System akumulatorowy STIHL AK to kompletny pakiet do Twojego ogrodu
Wszystkie urządzenia, których regularnie potrzebujesz do pielęgnacji Twojego ogrodu mogą być zasilane przez wydajne akumulatory systemu AK. Od akumulatorowej pilarki łańcuchowej do kosiarki akumulatorowej – pracujesz bez ograniczających kabli, cicho i wygodnie. Akumulatory do twoich urządzeń dostępne są w różnych pojemnościach. Stwórz swój zielony raj dzięki zaawansowanym urządzeniom akumulatorowym STIHL do pielęgnacji ogrodu i krajobrazu.

Jeden akumulator, wiele urządzeń

Chcesz utrzymać swój ogród w dobrym stanie dzięki urządzeniom nie generując spalin i nie musząc martwić się o dostęp do sieci elektrycznej? Urządzenia z systemu akumulatorowego AK firmy STIHL są rozwiązaniem idealnym dla Ciebie. Spełniają wszystkie wymagania dotyczące wydajności i komfortu, dlatego doskonale nadają się do użytku w średniej wielkości ogrodzie. Niezależnie od tego, czy chodzi o cotygodniowe koszenie trawnika, codzienne sprzątanie liści jesienią za pomocą dmuchawy, praca w pilarką łańcuchową, kosą lub nożycami do żywopłotu: wszystkie urządzenia linii produktów STIHL AK spełnią Twoje wymagania i pomogą uporać się z każdym zadaniem.
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej informacji o cookies i polityce prywatności tutaj

Zamknij