Piany montażowe

Pianka uszczelniająca przydaje się przy wielu pracach montażowo-naprawczych. Każdy, kto wykonywał samodzielnie remont, wymianę okien i drzwi, czy roboty budowlane, dobrze zna jej zastosowanie. Używa się jej zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Pianka budowlana zapewnia estetyczny montaż oraz szczelną izolację elementów. Posiada właściwości rozprężające, dzięki czemu dobrze dopasowuje się do łączonych powierzchni. Ma także świetną przyczepność, co ułatwia jej aplikację do różnego typu podłoży. Ponadto jest bardzo łatwa w użyciu – poradzi sobie z nią każdy, nawet przy pierwszym stosowaniu. Zapoznaj się z rodzajami pian montażowych dostępnych w naszej ofercie, aby wybrać najlepiej dostosowaną do interesujących Cię powierzchni. Profesjonalna chemia budowlana to dobre rozwiązanie zarówno do prac amatorskich, jak i specjalistycznych. Zobacz także profesjonalne produkty Stihl w sklepie internetowym.  

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna

Sprawdź różne rodzaje pian montażowych

Pianki dostępne na rynku mają różne parametry, właściwości i przeznaczenie. Ze względu na formę, w której są sprzedawane, można wyróżnić pianę wężykową oraz pistoletową. Ta pierwsza przeznaczona jest do użytku w trudno dostępnych miejscach. Jej precyzyjną aplikację ułatwić ma wężyk. Druga zaś sprawdzi się na dużych powierzchniach. Ponadto znajdziemy pianki montażowe oraz uszczelniające, które będą różnić się składem chemicznym. Do stosowania w szczególnych warunkach, warto poszukać pianek ognioodpornych – w miejscach narażonych na działanie ognia czy pianek niskoprężnych – gdy  potrzebna jest bardziej precyzyjna aplikacja i mniejsze rozpychanie elementów. W ofercie sklepu internetowego znajdziesz pianki do praktycznie wszystkich powierzchni. Warto jednak zapoznać się z ich specyfikacją i wybrać piankę przeznaczoną do danego podłoża. W sklepie znajdziesz także profesjonalne narzędzia do pracy w lesie, domu, czy ogrodzie.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej informacji o cookies i polityce prywatności tutaj

Zamknij