Dom, ogród, las Łatwo i wydajnie - o każdej porze roku

Opryskiwacze

Opryskiwacz SR 450 Zobacz większe

Opryskiwacz SR 450

Komfortowy opryskiwacz o dużym zasięgu oprysku. Łatwy w obsłudze. Z pojemnym zbiornikiem. Szybkie uruchamianie urządzenia. Model wyposażony w praktyczny mechanizm do przezbrojenia 2w1, który umożliwia wykonywanie zarówno oprysków jak i rozpylanie granulatu.

Więcej informacji

42440112641

Nowy produkt

10 Produkty

2 199,00 zł z podatkiem

 • SR 450 to komfortowy opryskiwacz o dużym zasięgu oprysku. Łatwy w obsłudze. Z pojemnym zbiornikiem. Szybkie uruchamianie urządzenia. Model wyposażony w praktyczny mechanizm do przezbrojenia 2w1, który umożliwia wykonywanie zarówno oprysków jak i rozpylanie granulatu.

   

  Cechy szczególne:

   

  Jednoręczny uchwyt wielofunkcyjny

  Funkcje obsługi silnika zintegrowano w uchwycie. W tym miejscu znajduje się również zawór do dozowania rozpylanej substancji, który można komfortowo i ergonomicznie włączać i wyłączać. (zdj. zbliżone do rzeczywistego)

   

  System antywibracyjny STIHL

  System antywibracyjny skutecznie odciąża organizm operatora od uciążliwych drgań. Gumowe elementy amortyzujące redukują przenoszenie drgań, generowanych przez pracujący silnik. Uchwyt opryskiwacza przenosi wyjątkowo niewielką ilość wibracji. Zapewnia to komfort i oszczędność sił podczas pracy. (Zdjęcie zbliżone do oryginału).

   

  Tryb pracy 2-w-1

  Opryskiwacz SR 450 można w prosty sposób przełączyć z trybu pracy "opryskiwanie" w tryb pracy "opylanie".

   

  System nośny

  Opryskiwacze zostały wyposażone w komfortowy system nośny. Podczas pracy odczuwa się bardzo korzystny rozkład ciężaru. (zdj. zbliżone do rzeczywistego)

   

  System dozowania z komfortową dźwignią

  Duża komfortowa dźwignia znajdująca się bezpośrednio pod uchwytem - do opryskiwania lub rozsypywania granulatu. Za jej pomocą możecie Państwo nie tylko włączyć lub wyłączyć dopływ proszku ale także ustawić pośredni stopień właściwego stężenia.

   

  Pojemność skokowa (cm3) 63,3
  Ciężar (kg) 12,8
  Poziom ciśnienia akustycznego (dB(A)) 101
  Poziom mocy akustycznej (dB(A)) 110
  Wartość drgań (m/s2) 1,9
  Pojemność zbiornika (l) 14
  Maks. wydajność turbiny (m3/h) 1300
  Zasięg w poziomie (m) 14,5
  Funkcja rozpylania granulatu tak
  System antywibracyjny Stihl tak
  Jednoręczny uchwyt wielofunkcyjny tak
  Stihl ElastoStart tak
  System filtrów powietrza o długiej żywotności tak
  Silnik Stihl 2-MIX / 4-MIX 2-MIX
Strona wykorzystuje Cookies do celów statystycznych (google analytics). Informacje czym są cookies i jak je wyłączyć znajdują się TUTAJ [akceptuję - zamknij]