Ubrania przeciwdeszczowe robocze

Wysokiej jakości ubrania przeciwdeszczowe robocze są dostępne w asortymencie sklepu dom-ogrod-las. Znajdziesz u nas wodoodporne kurtki, płaszcze i spodnie - w tym ogrodniczki. Ubrania przeciwdeszczowe pochodzą od cenionych producentów takich jak np. Stalco. Mają różne kolory i elementy ułatwiające wygodę użytkowania - np. dodatkowe regulacje, ściągacze i wzmocnienia. Sprawdź nasz internetowy sklep z narzędziami i odzieżą ochronną, która zagwarantuje Ci utrzymanie ciepła oraz komfortu podczas wykonywanej pracy - unikniesz przemoczenia, które utrudnia działanie i często dezorganizuje zadania. Robocze ubrania przeciwdeszczowe chronią jednocześnie przed wiatrem i innymi trudnymi warunkami atmosferycznymi. Niektóre modele posiadają też elementy odblaskowe, zapewniające pełną widoczność i utrzymanie bezpieczeństwa. 


Odzież przeciwdeszczowa robocza w sklepie internetowym


Dom-ogrod-las to sklep internetowy BHP, który zapewnia ubrania przeciwdeszczowe takie jak na przykład: 

  • ocieplane kurtki ostrzegawcze
  • spodnie z odblaskowymi elementami, o luźnej formie i z tkaniny podwyższającej wytrzymałość, 
  • spodnie typu ogrodniczki - o właściwościach termoizolacyjnych i z możliwością regulowania długości szelek, 
  • płaszcze za kolana - z kapturem ściąganym troczkiem, dużymi kieszeniami i zamkiem zabezpieczonym listwą na zatrzaski. 

Ocieplane kurtki ostrzegawcze posiadają dwusuwakowy zamek, który ułatwia odpinanie okrycia - można to robić zarówno z góry, jak i z dołu. Wyróżniają się też ściągaczem ukrytym wewnątrz rękawa wraz z dużymi patkami przy kieszeniach. Ich celem jest dodatkowe zabezpieczenie przed deszczem. W asortymencie znajdują się też kurtki przeciwdeszczowe z wentylacją na plecach i możliwością bardzo ciasnego zrolowania - dzięki temu kurtki swobodnie przechowuje się w torbie, przy jednoczesnym zaoszczędzeniu miejsca. Ubrania przeciwdeszczowe w sklepie dom-ogrod-las kupisz w różnych kolorach, w tym: ciemnozielonym, jasnozielonym, niebieskim, żółtym, pomarańczowym. 

Szeroki asortyment sklepu online


W naszym sklepie online znajdziesz również narzędzia do pracy w lesie, elementy mocujące, chemię budowlaną i inne ważne rzeczy przydatne podczas remontów lub działań w zakładach stolarskich czy warsztatach garażowych. Produkty są wysokiej jakości i korzystają z nich zarówno profesjonaliści, jak i hobbyści, którzy na wykorzystują wolny czas na majsterkowanie. Zapraszamy do zapoznania się z całością asortymentu i wyboru praktycznych ubrań, narzędzi lub akcesoriów. 

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej informacji o cookies i polityce prywatności tutaj

Zamknij