ZAMOCOWANIA - Nity

Zapoznaj się z bogatą ofertą artykułów montażowych i sprawdź nity zrywalne aluminiowo-stalowe zróżnicowane m.in. pod kątem średnicy nitów. Nity zrywalne sprawdzają się w sytuacjach, w których chcemy połączyć dwa elementy, ale mamy dostęp tylko z jednej strony. Zastosowanie nitów od lat sprawdza się jako rozwiązanie problemu montażowego. Nasze nity wyprodukowane zostały przez renomowaną firme STALCO - przedsiębiorstwa, które już od ponad 20 lat dostarcza najlepsze, profesjonalne narzędzia do prac budowlanych i montażowych. 

Wysokiej jakości nity zrywalne

 

Oferujemy nity zrywalne do łączenia blach oraz innych elementów mocowanych do podłoży stalowych. Takie nity mają wysoką jakość materiału, na który składają się: trzpień ze stali i nit łączący z aluminium. Każde nity powinny być dostosowane do swojego przeznaczenia. Przed zakupem warto więc uwzględnić między innymi:

  • rodzaj łączonych elementów, 
  • warunki otoczenia, 
  • wymagania dotyczące wytrzymałości połączenia, 
  • wilgotność powietrza. 

W przypadku wątpliwości, zapewniamy fachowe doradztwo. Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu 501 369 955 i adresem e-mail sklep@dom-ogrod-las.pl. 

Najlepsze narzędzia dostępne online

 

Dom-ogrod-las to sklep internetowy, w którym znajdziesz też inne praktyczne elementy przydatne podczas remontu w domu. Dostarczamy na przykład: kołki rozporowe, złącza ciesielskie i kotwy chemiczne. Oferujemy również narzędzia do pracy w lesie, ogrodzie, mieszkaniu, warsztacie garażowym i stolarni. Dostępna jest także odzież ochronna i robocza dla kobiet i mężczyzn. Z naszych artykułów korzystają zarówno hobbyści, jak i zawodowcy, ponieważ wszystkie produkty pochodzą od cenionych producentów, którzy zapewniają komfort i bezpieczeństwo użytkowania narzędzi. 

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej informacji o cookies i polityce prywatności tutaj

Zamknij