Nity zrywalne

Zapoznaj się z bogatą ofertą artykułów montażowych i sprawdź nity zrywalne aluminiowo-stalowe zróżnicowane m.in. pod kątem średnicy nitów. Nity zrywalne sprawdzają się w sytuacjach, w których chcemy połączyć dwa elementy, ale mamy dostęp tylko z jednej strony. Zastosowanie nitów od lat sprawdza się jako rozwiązanie problemu montażowego. Nasze nity wyprodukowane zostały przez renomowaną firme STALCO - przedsiębiorstwa, które już od ponad 20 lat dostarcza najlepsze, profesjonalne narzędzia do prac budowlanych i montażowych. 

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna

Wysokiej jakości nity zrywalne

 

Oferujemy nity zrywalne do łączenia blach oraz innych elementów mocowanych do podłoży stalowych. Takie nity mają wysoką jakość materiału, na który składają się: trzpień ze stali i nit łączący z aluminium. Każde nity powinny być dostosowane do swojego przeznaczenia. Przed zakupem warto więc uwzględnić między innymi:

  • rodzaj łączonych elementów, 
  • warunki otoczenia, 
  • wymagania dotyczące wytrzymałości połączenia, 
  • wilgotność powietrza. 

W przypadku wątpliwości, zapewniamy fachowe doradztwo. Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu 501 369 955 i adresem e-mail sklep@dom-ogrod-las.pl. 

Najlepsze narzędzia dostępne online

 

Dom-ogrod-las to sklep internetowy, w którym znajdziesz też inne praktyczne elementy przydatne podczas remontu w domu. Dostarczamy na przykład: kołki rozporowe, złącza ciesielskie i kotwy chemiczne. Oferujemy również narzędzia do pracy w lesie, ogrodzie, mieszkaniu, warsztacie garażowym i stolarni. Dostępna jest także odzież ochronna i robocza dla kobiet i mężczyzn. Z naszych artykułów korzystają zarówno hobbyści, jak i zawodowcy, ponieważ wszystkie produkty pochodzą od cenionych producentów, którzy zapewniają komfort i bezpieczeństwo użytkowania narzędzi. 

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej informacji o cookies i polityce prywatności tutaj

Zamknij