Nauszniki przeciwhałasowe, maski BHP

Jeśli pracujesz w warunkach o podwyższonym stopniu zanieczyszczeń parami gazów chemicznych, to maska przeciwpyłowa stanowi niezbędny element wyposażenia ochronnego. Znajdziesz ją w asortymencie sklepu internetowego dom-ogrod-las razem z innymi produktami zabezpieczającymi przed szkodliwym działaniem zapyleń i hałasu. Rzeczy z tej kategorii pochodzą od cenionych producentów - w tym marki Stihl i Stalco Premium. Nasi producenci stawiają na wysoką jakość i bezpieczeństwo podczas pracy. 

Akcesoria ochronne w asortymencie online


Elementy BHP dostępne w sklepie internetowym dom-ogrod-las to między innymi:

  • kombinezon ochronny, 
  • maski ochronne przeciwpyłowe (z zaworkiem i bez),
  • nauszniki przeciwhałasowe, 
  • osłona do twarzy i słuchu,
  • zatyczki do uszu,
  • pałąk z zatyczkami do uszu. 

Nasz sklep internetowy BHP oferuje kombinezony robocze i ochronne, które mają luźną, elastyczną formę. Nie krępują one ruchów podczas pracy. Wyróżniają się specjalistyczną, laminowaną włókniną, dzięki której przepuszczalność cząstek lotnych i ciekłych jest kontrolowana. W efekcie znacząco podniesiony zostaje komfort użytkowania. Kombinezony BHP mają też powierzchnię o antystatycznych wykończeniach, dlatego można stosować je w środowisku zagrożenia właśnie elektrycznością statyczną. Słuchawki przeciwhałasowe są z kolei przeznaczone do różnych zastosowań. Mogą chronić przed hałasem przekraczającym nawet 100 dB. Mają uniwersalny rozmiar, miękkie wkładki i wyściełany pałąk. Wśród środków ochrony osobistej dostępne są też pełne osłony do twarzy i czoła. Osobno oferujemy również lekki, składany pałąk z zatyczkami do uszu, który nie uciska kanałów słuchowych. W dom-ogrod-las kupisz też zatyczki do uszu w kształcie stożków, wykonane z pianki poliuretanowej. Zatyczki do uszu wyróżniają się bardzo dobrymi parametrami tłumienia dźwięków. Dzięki miękkim materiałom, idealnie dopasowują się do kształtu ucha. 

Zamów narzędzia do pracy


Asortyment naszego sklepu online to m.in. narzędzia do pracy w lesie, domu i ogrodzie, przeznaczone zarówno dla zawodowców, jak i hobbystów. Artykuły w dom-ogrod-las mają wysoką jakość, są bezpieczne i można je wygodnie użytkować przez wiele lat. Szeroki wybór umożliwia szybkie znalezienie potrzebnej grupy produktowej. Zapoznaj się z elektronarzędziami, chemią budowlaną, różnymi rodzajami zamocowań i odzieżą BHP. Dzięki różnorodności artykułów, w jednym miejscu skompletujesz wszystkie potrzebne rzeczy - przydatne np. przy remoncie lub na budowie. Zapraszamy do kontaktu i składania zamówień w najwygodniejszej współcześnie formie - online. 

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej informacji o cookies i polityce prywatności tutaj

Zamknij