Młotki gumowe, brukarskie. Siekiery

Czy można wyobrazić sobie pracę w ogrodzie lub wyrąb lasu bez odpowiednich, wysokiej jakości rzeczy? Profesjonalne siekiery są stosowane od wieków i wciąż pozostają najlepszymi narzędziami w leśnictwie. Siekiery przydają się też przy rozłupywaniu drewna potrzebnego do pieca w domu. Wśród produktów sklepu online dom-ogrod-las znajdziesz zarówno siekiery, jak i młotki gumowe oraz brukarskie, imadła obrotowe czy wykrętaki do śrub. Dostępny jest też młotek mechaniczny i gumowy brukarski. Dostarczamy produkty wyłącznie sprawdzonych i cenionych producentów - w tym np. Stalco Perfect. 

Profesjonalne siekiery, młotki gumowe i inne narzędzia

Nasz internetowy sklep z narzędziami oferuje między innymi: 

  • gwintowniki do rur, 
  • imadła, 
  • łom, 
  • młotki (brukarskie, ciesielskie, kamieniarskie, gumowe, berlińskie, stolarskie, ślusarskie),
  • obuchy do młotka,
  • przebijak,
  • przecinak, 
  • siekiera, 
  • wykrętaki do śrub, 

Proponowane rodzaje młotków, w tym młotki gumowe mają różne cechy, w tym np. antypoślizgową, bimateriałową rękojeść i trzon wykonany ze szklanego włókna, drewna bukowego lub stalowej rurki. Niektóre modele zaopatrzone są w innowacyjne systemy - np. młotek ciesielski zawiera system minimalizujący drgania (antishock). Oferujemy również profesjonalne siekiery, które w zależności od konkretnego rodzaju mogą cechować się: dwukomponentową rękojeścią, hartowanym obuchem, powłoką antypoślizgową trzonka, wysoką twardością ostrza, a także płaskownikiem chroniącym przed obluzowaniem i złamaniem trzonka. Narzędzia takie jak młotki gumowe to gwarancja najwyższej jakości produktów.

Czym wyróżniają się przecinaki? Mają rękojeść z tarczą chroniącą dłoń i zwiększoną wytrzymałość krawędzi tnącej. Dostępny łom został z kolei wykonany z bardzo dobrego gatunku stali węglowej. Zaletą gwintowników do rur są duże i liczne szczeliny dla chłodziwa, co poprawia smarowanie noży. Imadła cechują się natomiast mocnym, stalowym korpusem - w sklepie dostępne są też imadła obrotowe (360°) o stabilnej podstawie. Nasze narzędzia do pracy w lesie takie jak przecinaki czy młotki są bezpieczne, wytrzymałe i nowoczesne. Mogą być używane zarówno w pracy zawodowej, jak i pracy hobbystycznej.

Dom-ogrod-las - szeroka oferta

Asortyment sklepu dom-ogrod-las to szeroka oferta m.in. narzędzi (w tym elektronarzędzi), maszyn, chemii budowlanej, odzieży ochronnej i akcesoriów BHP. Dzięki udostępnionym produktom łatwo skompletujesz rzeczy potrzebne do pracy w domu, ogrodzie lub lesie. Bez wychodzenia z domu możesz zamówić wybrane produkty i oczekiwać szybkiej realizacji zamówienia, bezpośrednio pod wskazany adres. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. W przypadku pytań - jesteśmy do dyspozycji.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej informacji o cookies i polityce prywatności tutaj

Zamknij