Kołki rozporowe, montażowe - do styropianu, betonu

W sklepie internetowym dom-ogrod-las znajdziesz kołki rozporowe do betonu,  drewna, pustaków markiSTARFIX oraz inne potrzebne elementy montażowe. Kołki rozporowe do gipsu oraz betonu mogą być wykonane z poliamidu lub ze stopu cynku aluminiowego. Do każdego materiału budowlanego trzeba zastosować odpowiedni kołek rozporowy, a szeroka gama proponowanych przez nas narzędzi, w tym kołków rozporowych wyprodukowana została przez sprawdzonych i zaufanych producentów takich jak np. Stalco, KAXDN czy KAXN. Dzięki temu dostosujesz produkty do planowanej pracy.

 

Kołki rozporowe i montażowe do betonu, gipsu marki Starfix i inne w sklepie internetowym dom-ogrod-las 

O sprawności i efekcie prac wykonywanych np. w budownictwie przemysłowym czy podczas domowego remontu decyduje jakość wybranego sprzętu. Bez dobrych kołków rozporowych trudno też wyobrazić sobie m.in. sprawnie działające branże wykończeniowe. Użycie narzędzi zamocowań np. kołki STARFIX z dom-ogrod-las gwarantuje wygodę i bezpieczeństwo podczas wykonywanych czynności. Posiadamy między innymi: 

  • kołki montażowe do stopnic schodowych,
  • kołki rozporowe do paneli drewnopodobnych, 
  • kołki uniwersalne z wkrętem na klucz, stosowane z większości budowlanych podłoży.

Wysokiej jakości kołki rozporowe do betonu, gipus czy drewna marki STARFIX rozporowe to gwarancja dobrze przeprowadzonej pracy montażowej w każdym przedsiębiorstwie. Produkty naszych marek zapewniają stabilne zamocowanie.

Kołki rozporowe KAXDN i KAXN - szeroka oferta

Nasz sklep internetowy z narzędziami to m.in. solidne kołki KAXN z wkrętem zakończonym hakiem, przeznaczone do tradycyjnego montażu. Dostępne są różne rodzaje haków, w tym: prosty, oczkowy, sufitowy i z gniazdem. Kołki rozporowe do betonu, gipsu czy drewna STARFIX oferujemy w różnych wariantach cenowych i parametrach haków. Koszulka kołka wykonana jest z kopolimeru - wysokiej jakości materiału, odpornego na zarysowania. Oferujemy też kołki rozprowe KAXDN, które zostały przebadane i spełniają najnowsze europejskie normy ETAG 20 (European Technical Approval Guidelines). Asortyment jest też wzbogacony o koszulki kołka, kotwę do montażu okien i sufitów podwieszanych oraz zaślepkę do KHO z polipropylenu.

Inne narzędzia w dom-ogrod-las

Dom-ogrod-las to też sklep internetowy BHP z odzieżą i akcesoriami. W asortymencie znajdują się m.in. odzież robocza i ochronna, ale też agregaty prądotwórcze i środki chemiczne takie jak np. czyścik do pian poliuretanowych i wszystkie narzędzia do pracy w lesie. Całość oferty jest skierowana zarówno do pracy zawodowej, jak i hobbystycznej. Z grupy proponowanych przez nas produktów chętnie korzystają również majsterkowicze. Zapraszamy do zapoznania się z materiałami i wygodnych zakupów w formie online

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej informacji o cookies i polityce prywatności tutaj

Zamknij