Kaski robocze, hełmy ochronne bhp

Profesjonalny hełm przemysłowy chroni przed mechanicznymi urazami głowy w różnych gałęziach przemysłu - w tym m.in. górnictwie, energetyce, budownictwie czy leśnictwie. Właśnie dlatego przy pracy w warunkach zwiększonego ryzyka poniesienia obrażeń, trzeba stosować produkty ochronne sprawdzonych i cenionych producentów. Nasz asortyment oferuje m.in. hełm przemysłowy i kaski robocze zaufanych marek takich jak np. Stalco Performance i Stihl

Hełm przemysłowy i inne akcesoria ochronne


Jakie produkty ochraniające głowę znajdziesz w naszym sklepie internetowym? Proponujemy między innymi:

  • hełmy ochronne,
  • hełmy przemysłowe, 
  • czapki pikowane, 
  • kominiarki zimowe, 
  • czapki i kominy termoaktywne,
  • czapka z daszkiem, 
  • czapka zimowa, 
  • paski podbródkowe. 

Oferowane hełmy ochronne spełniają wszystkie wymagania i skutecznie chronią przed zagrożeniami w postaci np. wysokich temperatur, odpryskiwania stopionego metalu czy porażenia prądem elektrycznym. Przykładowe hełmy Advance zabezpieczają głowę w sposób innowacyjny, z optymalnym wyważeniem. Mają pokrętło, które umożliwia wyregulowanie obwodu. Zaprojektowany daszek nie ogranicza pola widzenia, a dzięki ostrzegawczym naklejkom wokół hełmu, zwiększa się pole widoczności. Dodatkowym atutem jest siatka o bardzo dobrej przepuszczalności światła. Pasek podbródkowy stabilizuje natomiast pozycję hełmu i zapobiega zsuwaniu się przy gwałtownych ruchach. 

W asortymencie sklepu są też hełmy przemysłowe, które cechuje m.in. kilkupunktowa więźba wykonana z LDPE, przystosowanie do działania w szerokim zakresie temperatur, a także otwory wentylacyjne zamieszczone zarówno na przodzie, jak i na tyle hełmu. Nasze czapki - w tym modele termoaktywne - doskonale dopasowują się do kształtu głowy, a kominiarkę zimową można założyć zarówno pod kask przy pracy na budowie, jak i kask podczas uprawiania różnych sportów - np. narciarstwa czy kolarstwa. Jest wyprodukowana z przyjemnego polaru, a dzięki wysokim właściwościom termoizolacyjnym zapewnia higienę. Można ją też szybko wyprać. 

Sklep internetowy dom-ogrod-las


Znane i renomowane marki tj. np. Stalco i Stihl oferują również narzędzia do pracy w lesie, ogrodzie i domu. Proponowane artykuły sprawdzą się przy remontach, na placach budowy, w stolarni i prywatnych warsztatach garażowych, prowadzonych hobbystycznie. Nasz sklep internetowy BHP to również odzież przeciwdeszczowa, rękawice i obuwie robocze. W przypadku pytań i wątpliwości, skontaktuj się z nami. 

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej informacji o cookies i polityce prywatności tutaj

Zamknij