Dom, ogród, las Łatwo i wydajnie - o każdej porze roku

Kategorie

Szanowni Państwo,

kupując w sklepie dom-ogrod-las.pl macie możliwość ZWROTU bądź  WYMIANY zakupionego towaru w ciągu 30 dni od daty dostarczenia przesyłki.

Zwracany, wymieniany lub reklamowany towar należy odesłać wyłącznie na adres:

PUH Esmar Migdał Henryka

ul. Żarecka 1

42-350 Koziegłowy

Prosimy pamiętać o zachowaniu dowodu nadania przesyłki.

UWAGA!

Każda przesyłka zwrotna musi zawierać:

1. DOKUMENT SPRZEDAŻY (paragon, potwierdzenie przelewu, zamówienie/ proforma) 

2. WYPEŁNIONY FORMULARZ ZWROTU (do pobrania poniżej)

--------------------------------------------------------------------------------

POUCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY

Mają Państwo prawo odstąpić od umowy w terminie 30 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas [firmę PUH Esmar Migdał Henryka] o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (przykładowy wzór znajduje się poniżej).

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy:

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności (z wyjątkiem kosztów dostawy i dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz na adres PUH Esmar Migdał Henryka ul. Żarecka 1, 42-350 Koziegłowy, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 30 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy.

Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szczegóły dotyczące ZWROTU, WYMIANY i REKLAMACJI produktów znajdą Państwo w REGULAMINIE SKLEPU.

 

W razie wątpliwości prosimy o kontakt:

sklep@dom-ogrod-las

Tel. 501369955

 

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.
 

Pliki do pobrania:

 Formularz reklamacji

 Formularz wymiany

 Formularz zwrotu

 


Strona wykorzystuje Cookies do celów statystycznych (google analytics). Informacje czym są cookies i jak je wyłączyć znajdują się TUTAJ [akceptuję - zamknij]