Choinki sztuczne - Choinki PE

PE to skrót od polietylenu – nowoczesnego tworzywa, z którego produkuje się obecnie choinki sztuczne. Ze względu na swoją funkcjonalność, drzewka tego typu każdego roku cieszą się dużym zainteresowanie. Nic dziwnego! Choinki sztuczne PE są trwałe, a wyglądem do złudzenia przypominają żywe iglaki. Wyróżniają się intensywnymi kolorami oraz równomiernym kształtem. Choinki wykonane z PE to doskonały wybór dla każdego, kto ceni naturalny wygląd, ale jednocześnie stawia na sztuczne drzewko. Sklep internetowy dom-ogrod-las oferuje szeroki wybór choinek sztucznych. Dostępne są w różnych odmianach, kształtach oraz rozmiarach, więc z pewnością znajdziesz u nas swoje idealne drzewko. Sprawdź nasz asortyment i rozpocznij przygotowania do świąt już teraz! 

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna

Choinki PE – prawie jak żywe!

Wykonane z PE choinki to jeden z najpopularniejszych wyborów na sztuczne drzewko. Są dostępne w różnych odmianach znanych gatunków. Ich naturalny wygląd przekonuje do siebie tych, którzy mają wątpliwości, co do choinek sztucznych. Wśród choinek PE znajdziemy te na pniu, jak i na tradycyjnych stojakach, wysokie na około 200 cm oraz niższe na około 100 cm. Wybór jest naprawdę duży! 

Sztuczna choinka – inwestycja na lata

Sztuczne drzewko na Boże Narodzenie ma wiele zalet. W odróżnieniu od choinki żywej, wiąże się z tylko jednorazowym wydatkiem na kilka lat. Ponadto wygląd drzewka sztucznego jest idealny przez cały sezon – nie opadają z niego igły i nie więdnie. Nie wymaga corocznej utylizacji oraz naszej pięlegnacji w trakcie okresu świątecznego. Można powiesić na nim dowolną ilość ozdób bez obaw o przeciążenie. Naturalny wygląd takiego iglaka świetnie zadba o wprowadzenie świątecznej atmosfery i będzie piękną dekoracją. Z pewnością więc choinki sztuczne wykonane z PE lub innych tworzyw to bardzo wygodne rozwiązanie. Zobacz bogatą ofertę drzewek w naszym sklepie internetowym i znajdź swoje wymarzone. 

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej informacji o cookies i polityce prywatności tutaj

Zamknij