Choinki sztuczne - Choinki foliowe

Sztuczne choinki foliowe niezmiennie od wielu lat cieszą się dużą popularnością. Ze względu na swoją wytrzymałość oraz stosunkowo niską cenę są dużą konkurencją dla modeli produkowanych z innych tworzyw. Ponadto drzewka te cechują regularne, stożkowe kształty oraz naturalne kolory, dzięki czemu do złudzenia przypominają tradycyjne choinki żywe. Wszystko to sprawia, że pięknie wkomponowują się w każde wnętrze jako idealna świąteczna dekoracja. Choinki foliowe mają także możliwość modelowania gałęzi. Pozwala to na złożenie ich na czas przechowywania oraz ponowne nadanie im pożądanego kształtu w następnym sezonie. Duży wybór choinek sztucznych oferuje nasz sklep internetowy dom-ogrod-las. Sprawdź już teraz dostępne modele i znajdź swoje drzewko idealne!

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna

Najpiękniejsze choinki foliowe 

Sztuczne foliowe choinki produkowane są z folii PCV. To wysokiej jakości tworzywo decyduje o wytrzymałości drzewka. Ponadto pozwala na nadanie mu naturalnego koloru oraz kształtu. Dzięki temu sztuczne choinki dostępne w naszym sklepie wyglądają jak te żywe. Drzewko możesz zakupić w dowolnym rozmiarze, więc z łatwością dopasujesz je do swoich możliwości metrażowych. Znajdziesz zarówno choinki na pniu, jak i na tradycyjnych stojakach – wybór sztucznych iglaków jest naprawdę duży. 

Magia świąt ze sztucznym drzewkiem

Foliowe choinki sztuczne mają wiele zalet. Choć swoim wyglądem drzewka sztuczne przypominają te żywe, są dużo łatwiejsze w utrzymaniu. Nie wymagają podlewania, ani nie zrzucają igieł. Możesz ustawić je w dowolnym miejscu bez obaw o zbyt wysoką temperaturę. Ponadto nie wymagają utylizacji po sezonie – wystarczy je poskładać i przechować do następnych świąt. Wiążą się także z tylko jednym wydatkiem na kilka lat. Wszystko to sprawia, że choinki sztuczne mają bardzo wielu zwolenników. Pięknie ubrane w świąteczne ozdoby są wyjątkową dekoracją, a jednocześnie nie potrzebują ciągłej pielęgnacji w trakcie sezonu. Choinki sztuczne to więc świetny wybór!

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej informacji o cookies i polityce prywatności tutaj

Zamknij