NARZĘDZIA - Bity, Wkrętaki

Zestaw śrubokrętów izolowanych dostępny w naszym sklepie internetowym pozwoli bezpiecznie i skutecznie pracować z elektrycznymi instalacjami. Posiadamy m.in. wkrętaki precyzyjne Torx składające się z bimateriałowej i obrotowej rękojeści, a także zestawy bitów takich typów jak np. Philips, Pozidriv czy Hex. Wkrętak precyzyjny sprawdzi się przy wszelkich pracach związanych z miniaturyzacją urządzeń, a dzięki starannej konstrukcji nie spowoduje otarć i odcisków na dłoni. Zestaw bitów możesz otrzymać razem z solidnym etui, odpornym na działania czynników zewnętrznych. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami.


Wkrętaki i bity - sprawdź asortyment dom-ogrod-las


Nasz sklep oferujący narzędzia do pracy w lesie oraz inne narzędzia warsztatowe poleca wkrętaki:

  • ślusarskie,
  • elastyczne,
  • płaskie, 
  • elektrotechniczne, 
  • precyzyjne, 
  • z grzechotką. 

Możliwy jest zakup zarówno pojedynczych sztuk, jak i całych zestawów. Osobno sprzedajemy też precyzyjnie wykonane końcówki do wkrętaków, uchwyty magnetyczne i próbniki napięcia. Produkty ze sklepu dom-ogrod-las pochodzą od sprawdzonych producentów, w tym m.in. Stalco Premium. Zamówienia online mogą być składane przez indywidualnych klientów oraz przedsiębiorstwa - w tym np. firmy budowlane, wykończeniowe, zaopatrzeniowe i usługi leśne. 

Dom-ogrod-las to internetowy sklep z narzędziami, w którym zaopatrzysz się w wiele narzędzi jednocześnie. Szeroka oferta trafia zarówno do zawodowców w dziedzinach ogrodnictwa czy stolarstwa, jak i domowych majsterkowiczów-hobbystów. Dzięki naszym artykułom wykonywana praca będzie profesjonalna, efektywna, komfortowa i bezpieczna dla zdrowia. Zapraszamy do zapoznania się z całością asortymentu, w tym np. taśmami, piłami, narzędziami glazurniczymi i akcesoriami malarskimi.
Poelcamy również nasz sklep internetowy BHP.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej informacji o cookies i polityce prywatności tutaj

Zamknij