Artykuły ścierne

Sklep internetowy dom-ogrod-las oferuje artykuły ścierne przydatne m.in. podczas pracy w mieszkaniu, zakładzie stolarskim, warsztacie garażowym czy w lesie. Zapewniamy szeroki wybór - w tym dużą ilość materiałów tj. wydajne kostki i płótno ścierne. Mogą być one stosowane przy obróbce różnych tworzyw -  np. ceramiki, skóry, kompozytów, szkła, drewna, lakieru, metalu. Sprawdzonym i zaufanym producentem naszych rzeczy jest ceniona na całym świecie marka Stalco. Udostępniamy też wysokiej klasy produkty ze znanej serii Stalco Perfect. Sprawdź wszystkie artykuły ścierne w dom-ogrod-las i wybierz te, których najbardziej potrzebujesz!

Artykuły ścierne w sklepie internetowym 


Z czego składa się nasza oferta online? Proponowane artykuły ścierne to między innymi: 

  • papier ścierny w rolce (115mm x 50m) o gramaturze 140g/m2 - m.in. do gładzi gipsowej, 
  • kostka ścierna z czterema powierzchniami ściernymi, 
  • krążek ścierny i dysk mocujący do krążków ściernych z wysokiej jakości elektrokorundu, 
  • papier ścierny na płótnie (arkusze 230 x 280 mm) - do obróbki metalu i drewna, 
  • uniwersalna siatka ścierna, 
  • szczotka druciana doczołowa splatana lub falowana
  • szczotka druciana pędzelkowa.  

Dyski mocujące do krążków ściernych znajdują uniwersalne zastosowanie podczas szlifowania mechanicznego materiałów takich jak na przykład: drewno, stal, metale nieżelazne, lakier, farba, tworzywa sztuczne. Elastyczne kostki ścierne przystosowane są zarówno do pracy na sucho, jak i na mokro. Wśród krążków ściernych oferujemy także krążek samoprzylepny - z mocowaniem na rzep, służący do obróbki metalu i drewna. Szeroki asortyment naszego sklepu umożliwia zaopatrzenie się nie tylko w artykuły ścierne, ale też w inne praktyczne narzędzia i solidnie wykonane akcesoria. Możesz je znaleźć w jednym miejscu i kupić bez wychodzenia z domu.

Wszystkie narzędzia w sklepie dom-ogrod-las 


Dom-ogrod-las to kompleksowy, internetowy sklep z narzędziami potrzebnymi np. w budownictwie lub przy remoncie domu. Posiadamy również specjalne narzędzia do pracy w lesie w atrakcyjnych cenach. Znajdziesz u nas między innymi: taśmy, młotki, osprzęt do elektronarzędzi, opalarki, kotwy chemiczne, kosiarki ogrodowe oraz odzież roboczą i ochronną. Odzież i akcesoria BHP cechują się odblaskowymi elementami i odpornością na działania wody, a także innych zewnętrznych czynników. Renomowana marka Stalco gwarantuje komfortowe, bezpieczne i wieloletnie użytkowanie produktów. Zapraszamy do zakupów!

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej informacji o cookies i polityce prywatności tutaj

Zamknij