Akryl budowlany, szpachlowy, silikonowy

Akryl to uszczelniacz o szerokim zastosowaniu. Używa się go do wszelkiego rodzaju pęknięć i spoin, ale także połączeń elementów suchej zabudowy. Szybkie zasychanie i wygodne opakowanie, sprawiają, że z jego użyciem bezproblemowo poradzi sobie każdy. Najbardziej uniwersalnym uszczelniaczem z tej kategorii jest silikon akrylowy. To połączenie, które można wykorzystywać praktycznie wszędzie. Zespolone właściwości silikonu i akrylu dają bardzo dobry efekt. Do wypełnienia ubytków w ścianach i sufitach najlepiej sprawdzi się natomiast akryl szpachlowy. Dzięki swojej konsystencji ta elastyczna masa dobrze dopasowuje się do każdej szczeliny, a możliwość malowania go zapewnia niewidoczność ubytku. Do połączeń elementów suchej zabudowy polecany jest akryl budowlany. Jego właściwości nie mają sobie równych przy takich zadaniach. 

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna

Rozległe zastosowanie akrylu

Akryl dobrze współpracuje z takimi materiałami jak cegła, beton, drewno, gazobeton, płyty g-k, tynki, wylewki i gładzie. Ponadto ten z dodatkiem silikonu sprawdzi się także przy szkle czy aluminium. Łatwo więc zauważyć, że różne rodzaje akrylu mają zastosowanie przy praktycznie wszystkich materiałach budowlanych. Wiele z dostępnych uszczelniaczy jest bezbarwnych lub w neutralnych kolorach, które łatwo pokryć farbą. Możesz jednak wybrać także taki, który barwą dopasuje się do ścian w Twoim domu, np. akryl biały i uniknąć malowania. Profesjonalna chemia budowlana w naszym sklepie spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. 

Sprawdź różne rodzaje akryli

W ofercie naszego sklepu znajdziesz m.in.:

  • silikon akrylowy,
  • akryl budowlany,
  • akryl malarski,
  • akryl szpachlowy. 

Zapoznaj się ze specyfikacją każdego produktu, aby wybrać ten, którego potrzebujesz. Oferujemy akryle wysokiej jakości w przystępnych cenach. Sprawdź także do narzędzia pracy w lesie oraz sprzęt stihl w sklepie internetowym.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej informacji o cookies i polityce prywatności tutaj

Zamknij