Profesjonalne narzędzia malarskie

Aby usprawnić i ułatwić remont oraz liczne prace w domu lub ogrodzie, konieczne będą profesjonalne narzędzia malarskie. W naszym asortymencie znajdują się wysokiej jakości artykuły, które możesz użytkować przez wiele lat. Zapoznaj się z wszystkimi artykułami malarskimi sklepu internetowego dom-ogrod-las i wybierz najbardziej potrzebne. Akcesoria malarskie nie tylko pomogą w pracy, ale też ją przyspieszą.

 

Artykuły malarskie ze sklepu internetowego dom-ogrod-las

Nasz sklep internetowy z narzędziami warsztatowymi posiada praktyczne akcesoria malarskie. Oferowane są między innymi:

  • folia ochronna - przydatna przy ochronie mebli i innych rzeczy w czasie remontu, 
  • kij malarski teleskopowy do uchwytów wałków malarskich, 
  • kuwety i kratki malarskie - do swobodnego przechowywania i nabierania farby, 
  • pędzle do malowania - w tym np. do ścian, do tapety, do ławki, do kaloryfera, 
  • różne rodzaje wałków malarskich - w asortymencie są nawet te przeznaczone do grubowarstwowych farb lateksowych i silikatowych, 
  • pojemne wiadra malarskie

Nasze profesjonalne narzędzia malarskie są też udostępniane w zestawach -  kuwetę malarską sprzedajemy z dwoma wałkami i uchwytem. Zestawy różnią się m.in. parametrami i przeznaczeniem wałków. Artykuły malarskie ze sklepu internetowego Dom-Ogród-Las to produkty najwyższej jakości. Niektóre są stworzone z poliakrylu i przeznaczone do farb akrylowych lub emulsyjnych. Inne mają natomiast charakter uniwersalny i można stosować je nawet przy farbach na bazie rozpuszczalników nitro.

Inne narzędzia w dom-ogrod-las 

Dom-ogrod-las to oferuje również m.in. narzędzia do pracy w lesie. Dostarczamy sprawdzone produkty potrzebne między innymi w pracach domowych, ogrodowych, warsztatowych, stolarskich i leśnych. Bogata oferta składająca się m.in. z narzedzi pomiarowych, agregatów prądotwórczych, odzieży ochronnej i chemii budowlanej czy profesjonalnych narzędzi malarskich, umożliwia sprawne znalezienie wszystkich potrzebnych rzeczy - zarówno firmom, jak i indywidualnym klientom. Zapraszamy do zakupów. 

Polecamy również nasz sklep internetowy BHP.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej informacji o cookies i polityce prywatności tutaj

Zamknij