Dom, ogród, las Łatwo i wydajnie - o każdej porze roku

Pilarki dla leśnictwa

Pilarki dla leśnictwa

Pilarki dla leśnictwa Jest 13 produktów

na stronie
 • 6 399,00 zł Na stanie

  Doskonały model - najmocniejsza pilarka STIHL dla najbardziej wymagających użytkowników, odpowiednia do prac w najtrudniejszych warunkach. Bardzo korzystny stosunek ciężaru do mocy, z nowym tłumikiem redukującym emisję decybeli. Optymalne rozwiązania techniczne do systematycznego pozyskiwania twardego drewna.

  Na stanie
  6 399,00 zł
 • 4 999,00 zł Na stanie

  Pilarka do pozyskiwania twardego drewna przeznaczona do najcięższych zastosowań w leśnictwie. System M-Tronic gwarantuje stale optymalną moc silnika i łatwe uruchamianie pilarki dzięki jednej pozycji roboczej Start i funkcji przycisku Stop, pompa olejowa z regulacją wydajności, filtr HD2 zapewniający doskonałą filtrację, oszczędny silnik 2-MIX.

  Na stanie
  4 999,00 zł
 • 4 099,00 zł Na stanie

  Wysokowydajna pilarka łańcuchowa o mocy 4,4 kW / 6,0 KM do trzebieży w zasobach leśnych, w których występuje drewno średnio - i wielkowymiarowe. Oszczędny silnik 2-MIX, filtr HD2 gwarantujący doskonałą filtrację, praktyczne korki zbiorników umożliwiające ich łatwe i bezpieczne napełnianie, wypukła linia powalania ułatwiająca kontrolę kierunku padania drzewa.

  Na stanie
  4 099,00 zł
 • 4 199,00 zł Na stanie

  Nowoczesna pilarka łańcuchowa o niskim poziomie wibracji z systemem elektronicznego sterowania silnikiem M-Tronic. Optymalny stosunek ciężaru do mocy. Innowacyjny system antywybracyjny. Przeznaczona do zastosowań w leśnictwie i rolnictwie.

  Na stanie
  4 199,00 zł
 • 4 099,00 zł Na stanie

  Nowoczesna, mocna pilarka łańcuchowa o niskim poziomie wibracji dla leśnictwa i rolnictwa. Zoptymalizowany stosunek ciężaru do mocy, lepsze prowadzenie, bardzo niski poziom wibracji. Bogate wyposażenie.

  Na stanie
  4 099,00 zł
 • 3 449,00 zł Na stanie

  Nowoczesna pilarka spalinowa o mocy 3,5kW z silnikiem 2-MIX i systemem M-Tronic. Z układem elektrycznego ogrzewania uchwytu i gaźnika (VW). Dozowanie paliwa regulowane elektronicznie i automatycznie dopasowane do warunków otoczenia. Z filtrem HD2 zapewniającym długi czas pracy pomiędzy kolejnymi czyszczeniami filtra.

  Na stanie
  3 449,00 zł
 • 3 149,00 zł Na stanie

  Nowoczesna pilarka spalinowa STIHL o mocy 4,8 KM z silnikiem 2-MIX i systemem M-Tronic. System precyzyjnie reguluje czas zapłonu i dozuje odpowiednią ilość paliwa, uwzględniając warunki zewnętrzne.

  Na stanie
  3 149,00 zł
 • 3 049,00 zł Na stanie

  Dynamiczna spalinowa pilarka łańcuchowa o doskonałym stosunku ciężaru do mocy i wysokim momencie obrotowym. Do 20% mniejsze zużycie paliwa oraz redukacja emisji spalin do 50% w porównaniu do dwusuwowych modeli o tej samej mocy bez technologii 2-MIX. Doskonała do pozyskiwania surowca drzewnego, wycinki drzew o miękkiej strukturze i trzebieży w średnich...

  Na stanie
  3 049,00 zł
 • 2 819,00 zł Na stanie

  Doskonała do prac budowlanych. Seryjnie wyposażona w system M-Tronic oraz piłę łańcuchową ze stopu twardego metalu Rapid Duro 3. 325". Doskonała do cięcia zanieczyszczonego drewna szalunkowego.

  Na stanie
  2 819,00 zł
 • 2 999,00 zł Na stanie

  Doskonała do prac w zasobach drewna mało- i średniowymiarowego. System M-Tronic i elektrycznie ogrzewany uchwyt i układ ogrzewania gaźnika. Optymalna moc silnika oraz łatwe uruchamianie dzięki jednej pozycji roboczej Start i funkcji przycisku Stop, system filtrów powietrza o długiej żywotności z filtrem HD2, praktyczne nakrętki pokrywy koła napędowego z...

  Na stanie
  2 999,00 zł
 • 2 749,00 zł Na stanie

  Doskonała do prac w zasobach drewna mało- i średniowymiarowego. System M-Tronic zapewniający stale optymalną moc silnika oraz łatwe uruchamianie dzięki jednej pozycji roboczej Start i funkcji przycisku Stop, system filtrów powietrza o długiej żywotności z filtrem HD2, praktyczne nakrętki pokrywy koła napędowego z zabezpieczeniem przed zgubieniem.

  Na stanie
  2 749,00 zł
 • 2 649,00 zł Na stanie

  Znakomita pilarka łańcuchowa średniej klasy. Oszczędna, ergonomiczna o minimalnej skłonności do drgań. Nowy model STIHL MS 261 to następca legendarnej pilarki łańcuchowej MS 260 (jedna z najchętniej kupowanych pilarek na świecie), doskonała do wszystkich prac, tj. trzebieży, pielęgnacji drzewostanu, pozyskiwania drewna, cięcia drewna oraz do docinania...

  Na stanie
  2 649,00 zł
Zobacz 1 - 12 z 13 przedmiotów
Strona wykorzystuje Cookies do celów statystycznych (google analytics). Informacje czym są cookies i jak je wyłączyć znajdują się TUTAJ [akceptuję - zamknij]