Dom, ogród, las Łatwo i wydajnie - o każdej porze roku

Myjki i akcesoria

Myjki i akcesoria

Myjka ciśnieniowa Stihl to urządzenie niezbędne w wielu przydomowych pracach. Umożliwia mycie powierzchni zewnętrznych, również tych trudno dostępnych. Dzięki wykorzystaniu dużego ciśnienia, myjka ciśnieniowa Stihl zmniejsza zużycie wody i płynów do mycia, a praca z nią jest wygodna i wymaga o wiele mniej wysiłku. Sprawdź myjki ciśnieniowe w nas...

Myjka ciśnieniowa Stihl to urządzenie niezbędne w wielu przydomowych pracach. Umożliwia mycie powierzchni zewnętrznych, również tych trudno dostępnych. Dzięki wykorzystaniu dużego ciśnienia, myjka ciśnieniowa Stihl zmniejsza zużycie wody i płynów do mycia, a praca z nią jest wygodna i wymaga o wiele mniej wysiłku. Sprawdź myjki ciśnieniowe w naszej ofercie i wybierz najlepszą do Twoich potrzeb!

Więcej

Myjki i akcesoria Jest 44 produktów

na stronie
 • 599,00 zł Na stanie

  Nowy, najmniejszy model myjki wysokociśnieniowej STIHL na zimną wodę. Kompaktowa myjka wysokociśnieniowa o ciśnieniu roboczym do 100 barów. Idealna do prac porządkowych wokół domu i w ogrodzie jak również do prywatnego mycia pojazdów.

  Na stanie
  599,00 zł
 • 699,00 zł Na stanie

  Kompaktowy model myjki wysokociśnieniowej STIHL na zimną wodę. Ergonomiczny design, wyposażona w praktyczną złączkę zatrzaskową do szybkiej wymiany dysz, zespół jezdny, dyszę rotacyjną, dysze płaską, zestaw do dozowania środka czyszczącego oraz praktyczny uchwyt do akcesoriów na obudowie. Doskonale nadaje się do użytku w prywatnych gospodarstwach domowych.

  Na stanie
  699,00 zł
 • 849,00 zł Na stanie

  Myjka wysokociśnieniowa umożliwiająca komfortową pracę. Aluminiowy uchwyt teleskopowy, otwierana pokrywa przednia z możliwością przechowywania dysz, obrotowy uchwyt na przewód sieciowy, szybkozłącze na wyjściu wysokociśnieniowym, wąż ciśnieniowy z oplotem tekstylnym o długości 7 m.

  Na stanie
  849,00 zł
 • 1 159,00 zł Na stanie

  Kompaktowa myjka wysokociśnieniowa z szerokim wyposażeniem standardowym. Dodatkowy aluminiowy uchwyt transportowy, większa średnica kółek, wąż ciśnieniowy o oplocie stalowym dł. 8m, wyjątkowo komfortowy pistolet, aluminiowy uchwyt transportowy, otwierana pokrywa przednia z możliwością przechowywania dysz, szybkozłącze na wyjściu wysokociśnieniowym.

  Na stanie
  1 159,00 zł
 • 1 289,00 zł Na stanie

  Myjka wysokociśnieniowa o ciśnieniu roboczym 135 bar idealna do prac porządkowych wokól domu i w ogrodzie. Bęben na wąż ciśnieniowy z dodatkowym wspomaganiem nawijania, wąż ciśnieniowy w oplocie stalowym o długości 9 m, uchwyty na dodatkowe akcesoria, takie jak obrotowa szczotka myjąca i wąż płaski z oplotem tekstylnym.

  Na stanie
  1 289,00 zł
 • 2 099,00 zł Na stanie

  Nowa, wydajna i praktyczna myjka wysokociśnieniowa z maksimum komfortowych rozwiązań. Model STIHL RE 143 wyposażono seryjnie w dyszę rotacyjną i dyszę płaską. Z aluminiowym uchwytem teleskopowym. rokładaną obudową przednią oraz praktycznym uchwytem transportowym, regulacją ciśnienia/przepływu wody na urządzeniu oraz centralnie umiejscowionym manometrem.

  Na stanie
  2 099,00 zł
 • 2 449,00 zł Na stanie

  Nowy model wydajnej i praktycznej myjki wysokociśnieniowej z zintegrowanym bębnem na wąż ciśnieniowy i wężem płaskim z bębnem. Na wyposażeniu seryjnym jest dysza płaska i dysza rotacyjna. Z aluminiowym uchwytem teleskopowym, z rozkładaną przednią częścią obudowy, praktycznym uchwytem transportowym, regulacją ciśnienia/przepływu wody na urządzeniu oraz...

  Na stanie
  2 449,00 zł
 • 2 249,00 zł Na stanie

  Wydajna myjka wysokociśnieniowa z ceramicznymi tłokami i mosiężną głowicą pompy. Nowy model myki STIHL wyposażono seryjnie w dyszę rotacyjną i dyszę płaską. Na wyposażeniu znajdują się także: aluminiowy uchwyt teleskopowy, praktyczny uchwyt transportowy, regulacja ciśnienia/przepływu wody na urządzeniu, centralnie umiejscowiony manometr oraz rozkładana...

  Na stanie
  2 249,00 zł
 • 2 569,00 zł Na stanie

  Wydajna myjka wysokociśnieniowa z zintegrowanym bębnem na wąż ciśnieniowy i wężem płaskim z bębnem. Wyposażona seryjnie w dyszę rotacyjną i dyszę płaską. Z aluminiowym uchwytem teleskopowym, praktycznym uchwytem transportowym, regulacją ciśnienia/przepływu wody na urządzeniu, manometrem umiejscowionym centralnie oraz rozkładaną obudową przednią.

  Na stanie
  2 569,00 zł
 • 3 399,00 zł Na stanie

  Idealny model podstawowy klasy profesjonalnej. Ergonomicznypistolet profesjonalny STIHL, wąż ciśnieniowy w oplocie stalowym o długości 10 m, zasysanie i dozowanie środka czyszczącego z zewnętrznego pojemnika, mocowanie przewodu sieciowego,praktyczny uchwyt do pistoletu.

  Na stanie
  3 399,00 zł
 • 3 799,00 zł Na stanie

  Mocna myjka wysokociśnieniowa na zimną wodę do wielu prac związanych z czyszczeniem w przemyśle i rolnictwie. Wyposażona w wąż wysokociśnieniowy z oplotem stalowym o długości 10 m, niskoobrotowy silnik o bardzo długiej żywotności, odporną na zużycie pompę z ceramicznymi tłokami. Zbiornik na środek czyszczący ze wskaźnikiem napełnienia z możliwością...

  Na stanie
  3 799,00 zł
 • 4 449,00 zł Na stanie

  Komfortowo wyposażona myjka wysokociśnieniowao dużej mocy. Niskoobrotowy silnik, bęben na wąż ciśnieniowy z dodatkowym wspomaganiem nawijania, wąż ciśnieniowy w oplociestalowym o długości 15 m, druga lanca z dyszą rotacyjną, napięcie 400 V, odporne na zużycie.

  Na stanie
  4 449,00 zł
Zobacz 1 - 12 z 44 przedmiotów
Strona wykorzystuje Cookies do celów statystycznych (google analytics). Informacje czym są cookies i jak je wyłączyć znajdują się TUTAJ [akceptuję - zamknij]